Ірина Тихомирова взяла участь у врученні сертифікатів тренерам Business Learning Center Tajikistan

08 грудня 2021

Випускники освітнього проєкту від МІМ для Державного унітарного підприємства «Таджінвест», які вже працюють у Business Learning Center Tajikistan (BLCT), отримали сертифікати про успішне закінчення другого етапу навчання. Президент МІМ Ірина Тихомирова приєдналася до вручення у режимі онлайн. Вона привітала випускників з набуттям практичних навичок «Сase Teaching» та «Мanagement Game», які підтверджують вручені сертифікати.

- Я рада бачити всіх вас у знайомому місці - навчальному центрі Таджикистану, розуміючи, що це теж результат нашого проєкту. Ці сертифікати посвідчують ваші компетенції з «Сase Teaching» від Гарвардської школи бізнесу та симуляції «Мanagement Game», яка була розроблена у Tepper School of Business (Carnegie Mellon University). Але варто також сказати, що це дуже важливі інструменти у викладанні: вони допомагають у розвитку як викладача, так і особистості в цілому. Ми дуже раді, що змогли пройти цей шлях разом з вами, щоб ви могли оволодіти цієї важливою методикою. Тепер ви маєте необхідні знання і вміння, які у майбутньому допоможуть вам досягати успіху та передавати свої знання далі.

Ірина Тихомирова також привітала зі святами, що наближаються, і побажала процвітання країні і столиці, гостинному Душанбе, а також зростання новоствореному навчальному центру. У свою чергу виконавчий директор «Таджінвесту» Джавохирлал Музаффарі розповів, що вже сьогодні ведеться активна робота з поширення інформації про діяльність BLCT задля якнайбільшого залучення до нього зацікавлених у розвитку бізнесу, в тому числі, спрямованого на інвестиційну та експортну діяльність.

- Ми з вами пройшли серйозний шлях: менш ніж за рік ми встигли і створити освітній заклад, над яким ми всі працювали, і розробити відповідну документацію. Ми дуже вдячні команді Бізнес-школи МІМ, яка навідувалася до Таджикистану протягом 8 місяців. Попри те, що через ковід це був досить важкий період часу, ми взагалі не випали з графіку і пересвідчилися на практиці, що маємо справу з дуже серйозним партнером і потужною командою з вашого боку, - сказав він.

Викладачі МІМ розробили і передали до «Таджінвесту» документацію і стратегію розвитку навчального центру, на яку заклад спиратиметься у своїй подальшій роботі. Ахім Зігерт, представник GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), організації, яка профінансувала проєкт, зазначив, що на основі цього документа будуватимуть концепцію роботи на наступний рік. Усі сторони були єдині в своєму бажанні – зустрітися вже в Україні, щоб на власні очі побачити процеси та “внутрішню кухню” українського бізнесу.