Розблоковуємо локдаун: стартувало навчання нової групи pre-MBA Бізнес

29 березня 2021

Поки в Києві лютують карантинні обмеження, 26 березня 26 нових слухачів МІМ розпочали свій цікавий шлях на програмі pre-MBA Бізнес!

Зважаючи на непросту епідситуацію в столиці, відкриття програми і знайомство зі слухачами відбулося у форматі онлайн. Президент МІМ Ірина Тихомирова наголосила, що попри ці вимушені заходи, в Бізнес-школі з нетерпінням чекають, коли можна буде повернутися до “живого” навчання в аудиторіях. Адже великою цінністю освітнього процесу в МІМ є персональні знайомства та налагодження контактів всередині спільноти. 

«Зараз життя складається так, що дуже складно щось прогнозувати. І раніше було не так багато бізнесів, які доживають хоча б до п’ятирічного віку, а зараз життєвий цикл бізнесу стає ще коротшим. Виникає питання, що робить його успішним? Безумовно, це і унікальність продукту, грамотний менеджмент, ефективний бойовий маркетинг, управління фінансовими ресурсами. Але з іншого боку, потрібна робота команди – ніщо не робиться на самоті. До того ж потрібно вміти вчасно приймати розумні рішення. Навчання на pre-MBA Бізнес допоможе вам відточити навички критичного мислення, прийняття управлінських рішень в умовах неповноти даних, обмеженості ресурсів та під тиском стресу», – сказала Ірина Тихомирова, знайомлячи слухачів з програмою. 

Для багатьох вступ на програму Pre-MBA Бізнес став логічним кроком: навчання в МІМ радили колеги, друзі, родичі. Управлінці, які почали здобувати освіту в лютому 2021 року на програмі SE MBA, також відправили на навчання на Pre-MBA своїх підлеглих. Для нас це визнання нашого професіоналізму і знак високого рівня довіри до МІМ. Дякуємо своїм слухачам і щиро бажаємо взяти від навчання в МІМ максимум користі і натхнення!

Нагадаємо, що 16 квітня ми відкриваємо програму pre-МВА МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЛІДЕРСТВО

23 квітня – pre-МВА МАРКЕТИНГ

21 травня – pre-МВА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ