Саньїн Сян – коуч топ-лідерів світу з лекцією «Як лідери можуть створити приналежність через мету, сенс і надію» у рамках ReІnforceUA від МІМ

02 вересня 2022

Кожен має свою супер-силу. Чи знаєте, яка ваша? -  Саньїн Сян, яка очолює Центр лідерства та етики Coach K в Fuqua School of Business (Duke University) та є професором Duke's Pratt School of Engineering, концентрує свої зусилля на тому, щоб допомагати лідерам та командам виявляти власну супер-силу. Її життєва місія – уможливити велич інших.

Саме цьому вона навчає слухачів MBA у США, а нині в рамках проєкту ReІnforceUA прочитає лекцію «Як лідери можуть створити приналежність через мету, сенс і надію» для української аудиторії.  

У 2019 року Саньїн була удостоєна престижної  нагороди Coaching and Mentoring, переможців якої визначає Маршалл Голдсміт, провідний американський бізнес-експерт та консультант найкращих топ-менеджерів США в рамках рейтингу Thinkers50. Вона – авторка книги «The Launch Book: Мотиваційні історії для запуску вашої ідеї, бізнесу чи наступної кар’єри», яка здобула чотири відзнаки у різних книжкових рейтингах, а також схвальні відгуки читачів.

Не прогавте унікальну можливість зустрітися онлайн з Саньїн Сян, яка вперше виступить для українців 7 вересня. Початок зустрічі о 18.00 за Києвом. Реєстрація за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/16

Саньїн Сян працює з радами директорів, CEO компаній, військовими генералами, спортивними лідерами, засновниками технологічних компаній. За версією Thinkers50 входить до глобального переліку кращих мислителів у сфері менеджменту. Саньїн представляє унікальне поєднання практичності, академічної підготовки та паттернів успіху в лідерстві, отриманих від роботи з лідерами в різних секторах та галузях.

Її читацька аудиторія на LinkedIn складає понад мільйон підписників, а думки щодо лідерства  публікують NYTimes, WSJ, Forbes, Fortune, HBR та ін.