Щорічна церемонія вручення премії «Панацея 2016» працівникам фармацевтичної галузі

8 вересня відбулася церемонія вручення премії «Панацея 2016» працівникам фармацевтичної галузі

09 вересня 2016

Щорічно у вересні до Дня фармацевтичного працівника на конкурсі «Панацея» професіонали української фармацевтичної галузі отримують заслужені нагороди. Бізнес-школа МІМ-Київ кілька років поспіль залишається незмінним партнером конкурсу, який об’єднує не тільки фахівців фармацевтичної галузі, але й успішних партнерів інших бізнес-ринків (освіти, юриспруденції, маркетингу, аналітики, ЗМІ).

Невипадково, що вручити нагороди найкращим у номінації «Менеджер року» ввірили віце-президенту МІМ-Київ Олексію Виноградову. Адже саме «виховання» ефективних управлінців, котрі формують якісне українське бізнес-середовище, є метою бізнес-школи МІМ-Київ. «Майже півтисячі наших випускників – працівники фарми. Ми горді, що вносимо свій вклад у розвиток галузі шляхом підвищення професійних навичок фармпрацівників. Компанії, з якими ми співпрацюємо, сьогодні вкотре тут засвідчують своє лідерство. Вітаю вас з професійним святом, нехай ваша праця завжди буде справедливо оцінена!» - побажав переможцям Олексій Виноградов.
Серед інших номінацій було приємно бачити компанії «Bayer», «Takeda», «Фармак», менеджери яких є випускниками програм МВА, PMD, pre-MBA у МІМ-Київ. Відрадно, що продукти компанії «Такеda» уже другий рік поспіль тримають гілку першості у номінації «Препарат року».
МІМ-Київ приєднується до привітань і засвідчує, що завжди готовий ділитися якісними знаннями!