Шлях до кращої версії себе як лідера: триває набір на pre-MBA «Менеджмент та лідерство»

30 березня 2021

16 квітня у МІМ розпочинається програма pre-MBA «Менеджмент та лідерство», а отже, залишається все менше часу, щоб встигнути до нас на весняний набір. 

Для кого ця програма? Для власників та управлінців малого і середнього бізнесу, які відчувають в собі сили і можливості розширювати і масштабувати процеси, а також для тих, хто хоче поліпшити свої управлінські навички і бути ефективним керівником для своєї команди. Програма «Менеджмент та лідерство» дає розуміння, як бути натхненником і прикладом, як мотивувати співробітників до дії, як вирішувати конфлікти і перетворювати їх на рушійну силу бізнесу.

«Багато хто з наших слухачів після навчання на програмі «Менеджмент та лідерство» роблять ривок у своїй кар’єрі. Хто приходить до нас? Це або технічний експерт, який хоче розвинути в собі навички міжособистісного спілкування, або керівники невеликих бізнесів, які розуміють,що не можуть робити все далі самостійно. Я не скажу, що люди, які до нас приходять, стають лідерами, це було б, напевно, неправдою. Однак, я думаю, що в кожному з нас є задатки лідера. Коли ми потрапляємо в ситуацію, яка вимагає  від нас лідерства, завдяки навичкам, опанованим  на програмі, люди стають набагато ефективнішими, ніж вони були б, якщо б вони в нас не вчилися», – поділився власними спостереженнями Директор програми pre-MBA «Менеджмент та лідерство» Олександр Сударкін.

Період невизначеності – найкращий момент інвестувати у власні знання, бо не можна поставити світ на паузу і перечекати. Складні часи вимагають актуальних знань і компетенцій. Тому кожна наступна програма «Менеджмент та лідерство» якнайкраще адаптована до реалій, говорить Олександр Сударкін, перераховуючи напрямки, за якими навчатиметься майбутній набір слухачів.

«Ми працюємо з низкою невеличких курсів, які ми іноді змінюємо, підлаштовуємо під актуальні запити бізнесу та суспільства. Кожного разу слухачі програми отримують комбінацію унікальних знань. Зараз, на мій погляд, у нас один з найкращих складів викладачів за всі часи існування програми. На слухачів очікує блок «Бренд роботодавця», який дає Анна Мазур, засновниця проекту Happy Monday. До нас долучився новий викладач, відомий на українському ринку, – це Всеволод Зеленін з курсом  «Управління змінами організації». У нас абсолютно суперова викладачка, яка живе в Іспанії і в своїй роботі відповідає за кілька десятків країн, – Анна Маковнікова. Вона даватиме курс «Управління віртуальними або розподіленими командами», який має шалену популярність, і він у нас є лише на програмі «Менеджмент та лідерство».  Протягом цього курсу слухачі дізнаються про особливості керування командами, що фізично розташовані в різних куточках світу».

Забронюйте місце зараз і розпочніть шлях до кращої версії себе як лідера уже 16 квітня. Чекаємо на вас у МІМ!