Шляхи до ринку та дизайн послуг – Нік Коутс для ReІnforceUA

05 грудня 2022

«Шляхи до ринку та дизайн послуг» – цю тему для розмови з українською аудиторією обрав Нік Коутс. Він – запрошений викладач з дизайну послуг у Королівському коледжі мистецтв (Великобританія). Експерт з проєктування та маркетингу послуг, він розробив інструменти та процеси, які допомагають компаніям виходити на ринок ефективніше та результативніше, а організаціям – максимізувати цінність своїх ресурсів: людей, часу та обладнання.

Нік працював в компанії IBM на посаді віцепрезидента зі стратегії глобальних каналів дистрибуції. Його команда збільшила продажі через канали розподілу до понад 4 мільярдів доларів.

Останні роки Нік працює з ETICoop – програмою допомоги стартапам у сільській місцевості Франції. Член INCOSE – Міжнародної ради з системної інженерії.

Своїм досвідом Нік Коутс поділиться 7 грудня. Трансляція розпочнеться о 18.00 за Києвом. Зважаючи на ситуацію з електропостачанням, ми подбаємо, щоб ви отримали запис зустрічі. Для цього зареєструйтеся за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/33

Нік Коутс залучений до кількох стартапів, зокрема Claned, Smartology, Repindex і Waratek. Він є членом команди, яка розробляє методологію для відстеження порушень дизайнерських прав для Офісу інтелектуальної власності (UKIPO). Крім того, він є співзасновником компанії Axiomode, яка розробила нові методи та програмне забезпечення для системного управління роботою, змінами та цінністю в організаціях.