Системний погляд на бізнес – нові навчальні програми pre-MBA

15 березня 2018

На програмах pre-MBA навчаються системно дивитись на бізнес. Ця думка стала одним з лейтмотивів презентації оновлених програм, яка відбулась вчора, 14 березня, в Бізнес школі МІМ.

Олексій Виноградов, Віце-президент Школи, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н., який проводив презентацію, розповів майбутнім слухачам курсу про переваги, які відкриваються перед студентами, зокрема про можливість суттєво поглибити свої знання в одному із напрямків навчання – маркетингу, управлінні фінансами, менеджменті та лідерстві, управлінні бізнес-процесами, окремо виділивши програму «Бізнес», яка дозволяє охопити усі вищезазначені сфери та систематизувати свої знання в більш широкому сенсі.

Мета презентації полягала не лише в представленні програм pre-MBA, а в допомозі студентам правильно обрати напрям навчання, враховуючи їх наявні компетенції, плани щодо особистісного та кар’єрного розвитку.

Окрім майбутніх учнів на презентації були присутні колишні студенти програм pre-MBA, які поділились з аудиторією власним досвідом та враженнями. Дмитро Волков, національний менеджер з продажів ТОВ «Санофі-авентіс Україна», який минулоріч закінчив навчання за програмою pre-MBA «Маркетинг», зазначив, що найкраща оцінка результату проходження курсу – втілення на практиці тих знань та компетенцій, які були здобуті в стінах бізнес-школи. За словами пана Волкова, не дивлячись на те, що з моменту завершення програми пройшло небагато часу, йому вже вдалося реалізувати бізнес-ідеї, які були «народжені» під час навчання на курсі pre-MBA.

Ще один колишній студент бізнес-школи МІМ, Дмитро Звєрєв, Віце-президент K.Fund розповів, що на програму pre-MBA у бізнес-школу МІМ його привів брак системних знань. І саме завдяки курсу маркетингу ці знання вдалося отримати. «Програма була практично орієнтована, позбавлена «води», саме те, що необхідно, аби зрозуміти сутність бізнес-процесів та дивитися на них якісно новим поглядом».

Про орієнтування на подальшу практичну реалізацію отриманих знань говорив і Олексій Виноградов, він зазначив, що навчання у бізнес-школі МІМ відбувається шляхом розгляду реальних кейсів, а по закінченню – студенти готують екзаменаційну роботу, яка спрямована на вирішення практичних завдань вже існуючого бізнесу.

Ще однією важливою перевагою навчання у бізнес-школі МІМ, про яку йшлося протягом презентації, є залучення до спільноти студентів, що складається із фахівців різних сфер, управлінців та підприємців. Наразі ця спільнота налічує 6000 осіб, участь у ній дає можливість не лише для якісного нетворкінгу, а й для постійного обміну ідеями у колі однодумців.

Зазначимо, що найближчий старт програм pre-MBA заплановано на 30 березня, однак охочі долучитися до одного із курсів ще й досі мають таку можливість.