Ситуація в Україна з погляду світових медіа (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

24 лютого 2022

В океані різної інформації довіряємо тільки перевіреним джерелам. І ділимося нею з вами. Тримаємо руку на пульсі подій разом.

Фінансові часописи Financial Times та Wall Street Journal висвітлюють нашу ситуацію. Речі названі своїми іменами – повномасштабний напад. Крім того, Путін вимагає від української армії скласти зброю, а всім країнам не втручатися, інакше всім загрожує кривавий і ще небачений конфлікт.

З засудженням встигли виступити США, НАТО та Німеччина. Зупинені торги на Московській біржі, індекс впав на 11%, рубль – на 6,3%. Біткоїн впав нижче 35000 доларів. Нафта (Brent) зросла на 5,4% та становить 102 долари за барель (вперше з 2014 р.).

 

Російські навала ведеться з півночі, сходу та півдня.


Продовжується падіння економічних показників. Індекс Московської біржі надалі падає, вже більш як на 45%, рубль продовжує падати і досяг рекордних 89.90 за долар. Нафта також продовжує рости – ціна сягнула 103 доларів за барель. Падають і показники на глобальних біржах. Гонконзький Hang Seng впав на майже на 3%. Європейські біржі відкрилися зі значно нижчих показників, а ринок ф’ючерсів показує, що американський ринок акцій буде також падати, - пише FT.

 

Падає ціна на акції банків, які працюють в Росії. Акції Сбербанка впали на 50%. Ціна на акції європейських банків, які працюють в Росії, також падають. Raiffeisen, третина прибутків якого генерується в Росії, впав на 16,8%, акції UniCredit впали на 8,8%, а SocGen – на 8,3%. Падіння індексів Stoxx Europe 600 та Bank index поки не перевищує 6% - FT.