СК «ВУСО»  і МІМ  підписали меморандум про партнерство 

Третина управлінської команди одного з лідерів online-продажів українського страхового ринку вчитиметься в Бізнес-школі МІМ

23 жовтня 2019

Страхова компанія ВУСО відправила на навчання на програмах Pre-MBA у Бізнес-школі МІМ 11 співробітників. 

«Основний кістяк управлінської команди працює в компанії вже більше 5 років. І практично всі ці співробітники виросли зі звичайних спеціалістів. Вони самі вибудували бізнес-процеси. Досягли гарних результатів. Але, щоб досягати більшого, їм не вистачає системних знань про бізнес. Тому ми вирішили дати їм класичну бізнес-освіту. МІМ – найкращий варіант на ринку бізнес-освіти України», - говорить голова правління СК «ВУСО»  Андрій АРТЮХОВ. 

Три роки тому Андрій сам закінчив програму Pre-MBA «Маркетинг» в Бізнес-школі МІМ. І каже, що знання, які він тоді здобув, не раз ставали в нагоді в бізнесі. Тому він привів до МІМ свою команду. І тому сам повертається до аудиторії МІМ. 

Для 11 співробітників, які вчитимуться  на середньострокових  програмах Pre-MBA, навчання стартує в листопаді. 

«Зараз в МІМ вчитиметься приблизно третина ТОП-менеджменту компанії. В  майбутньому ми плануємо розширити  програму співробітництва з Бізнес-школою МІМ», - каже Андрій Артюхов. 

Президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА  підкреслила, що сила бізнес-освіти не лише в системності знань, які вона дає, а передусім в їх практичності. «У Бізнес-школі МІМ ми даємо знання, які можна сьогодні почути, і завтра застосувати», - говорить Ірина ТИХОМИРОВА. Крім того, диплом випускника МІМ – це ще й знак якості управлінських знань міжнародного  зразка, адже Бізнес-школа МІМ єдина на ринку України має відразу дві акредитації в найстаріших та найавторитетніших асоціаціях операторів бізнес-освіти у світі –  AMBA та CEEMA, а також два роки поспіль міжнародним рейтингом Eduniversal  визнається бізнес-школою №1 не лише в Україні, але й  у Східній Європі.