Слухачі 2 курсу МВА підкорили «EVEREST»

На Еверест не піднімаються – Еверест підкорюють! І підкорити цю легендарну вершину вдається тільки сміливим, витривалим і, головне, командним гравцям.

15 лютого 2023

Слухачі 2 курсу програми MBA отримали захоплюючий досвід командної роботи в ході симуляції «EVEREST» (розробка Гарвардської бізнес-школи). Ця бізнес-гра стала логічним завершенням курсу з лідерства.

Всередині бізнес-симуляції «EVEREST» є декілька важливих завдань. Вони пов’язані з роботою команд, розподіленням ролей, вмінням працювати з новими викликами та обмінюватися інформацією, необхідною для прийняття рішень. Система оцінює два важливих фактора: наскільки злагоджено учасники працювали, як команда, і як зі своїм завданням впорався лідер.

«Окрім єдиної спільної мети – досягти вершини, у кожного учасника є свої невеликі підцілі, про які інші гравці не знають. Для того, щоб рухатися наверх, команда має приймати групові рішення на основі тієї інформації, яку надає система. Ця інформація находить нерівномірно, і учасники повинні одночасно домовлятися про прийняття особистих та командних рішень. Тут починається найскладніше і найцікавіше. Це дійсно можна порівняти з роботою проєктної групи в будь-якій компанії, де у всіх є одна спільна мета. Але на шляху до цієї у мети у кожного можуть з’явитися різні обставини, які впливають на прийняття рішень і виконання завдань. «EVEREST» – чудовий спосіб перевірити свої лідерські та командні якості», – відзначив Олександр Сударкін, директор програм МВА в МІМ та модератор симуляції.

 

Також у бізнес-симуляції «EVEREST» беруть участь слухачі груп SE МВА (навчання стартує 16 лютого) та pre-MBA Лідерство (навчання стартує 19 квітня). Залишайте заявку на сайті або дізнавайтеся деталі за номером +38 067 339 80 55.