Слухачі дугого курсу МВА зустрілись з впливовим випускником Бізнес-школи МІМ Денисом ДОВГОПОЛИМ

20 березня МІМ розпочав новий формат зустрічей слухачів з випускниками в рамках навчальної програми – MIM Community Connection.

21 березня 2019

20 березня МІМ розпочав новий формат зустрічей слухачів з випускниками в рамках навчальної програми – MIM Community Connection.  

Першим гостем слухачів другого курсу МВА став випускник МВА МІМ 2000 року – Денис ДОВГОПОЛИЙ. Денис є одним з лідерів венчурного та підприємницького руху в Україні.

Говорили про різне - від філософії інновацій, еволюції та напрямків розвитку інноваційного бізнесу – до інсайдів венчурного бізнесу у Силіконовій долині. Які шанси у новачка відкрити технологічний стартап і перемогти, як сприймають українських підприємців у Силіконовій долині та які особливості українських підприємців заважають їм бути ефективними там. Найрезонанснішим  питання було: що робити традиційним українським бізнесам під натиском діджиталізації. А ще - як саме допомогло навчання в МІМі розвивати бізнес і знайти свій шлях.

Часто звучали імена викладачів МІМ, зокрема, Сергія Голова. За думкою спікера, саме Сергія Голова (легендарного викладача МІМ, курс «Управлінський облік») хоча і був одним з найважчих для екзаменів, виявися одним з найбільш корисних для формування управлінського мислення. Але розуміння цього прийшло через 10 років після закінчення МІМу курсу.

Денис Довгополий – співзасновник і керуючий партнер GrowthUP Group, президент бізнес-акселератора GrowthUP.Член ради директорів та наглядової ради кількох стартапів.  Засновником/організатор: IDCEE, iForum, Silicon Valley Open Doors, Startup Crash Test, Kyiv Startup Week та інших.