Слухачі програми CBMS повернулися до навчання і взяли участь у міжнародній крафтовій конференції

05 липня 2022

У МІМ відновили заняття за програмою Crafting Business Makers School – CBMS, яку Бізнес-школа проводить у співпраці з Ремісничою палатою України.

Представники останньої запросили МІМ долучитися до другого міжнародного заходу від організації Creative Europe - ‘Crafting Business Seminar’, та розповісти про виклики, які переживають творчі люди в Україні і як війна впливає на освітній процес.

- Ми розпочали нашу програму 15 лютого, наступний модуль мав відбутися 26 лютого, але розпочалась війна і наше життя змінилося в одну мить. На жаль, на другий день війни, під час оборони Києва, загинула наша слухачка - Ірина Цвіла. На першому модулі вона говорила про те, що не певна, чи вийде закінчити програму. Дехто з наших слухачів призупинив свій бізнес. Коли ми провели установчу зустріч, було відчутно, що є потреба у спілкуванні – слухачі вже міркують, що далі, і потребують знань для руху вперед, – розповіла адміністратор програми CBMS Ірина Нікітіна.

Як відповідь на виклики часу програму трохи переформатували по структурі наповнення та календарного графіку,  однак основний результат, до якого прямують слухачі  – створення робочого бізнес-плану, залишився незмінним.  Орієнтовно, навчання має завершитися наприкінці вересня.