Слухачі програми Pre-MBA вивчатимуть тренд менеджменту 21 століття - управління в віртуальних командах

20 березня 2019

Вже у 2020 році 72% офісних працівників працюватимуть віртуально, прогнозує керівник освітніх програм Microsoft у країнах Центральної та Східної Європи Ольга СВИРИДЕНКО.

З одного боку віртуальна команда – це зручно. Компаніям не потрібно витрачатися на оренду або купівлю офісних приміщень, техніки тощо, а співробітники можуть перебувати в будь-якій точці світу. Але з іншого – ті, хто хоч раз керував співробітниками на відстані, знають, що не все так просто, як здається на перший погляд. Люди, які ведуть переговори за одним столом і разом ходять на обід, почуваються частиною команди. При віртуальному спілкуванні домогтися цього складніше. Співпраці онлайн потрібно вчитися. А тому Бізнес-школа МІМ вводить курс Ольги СВИРИДЕНКО «Управління у віртуальних командах» в оновлену програму Pre-MBA «Менеджмент та лідерство».

Ольга  вже багато років працює з віртуальними командами, має колосальний запас кейсів  і навіть розробила кілька лайфхаків, як успішно працювати в онлайн-колективі.

 І хоч курс відносно короткий та не передбачатиме складання тестів чи виконання контрольних завдань, для слухачів він буде корисним та пізнавальним, обіцяє керівник програми Pre-MBA «Менеджмент та лідерство» Олександр СУДАРКІН.

«Відносно невелика кількість годин у курсі з надлишком перекривається величезним практичним досвідом викладача. Цей курс не стільки про теорію, скільки про практику, якої, якраз, буде багато. Чи стане легше слухачу, як керівнику, ставити завдання своїм віртуальним командам чи працівникам, які працюють на відстані, і керувати їхньою роботою? Впевнений, що так. До того ж, додавання цього курсу до програми, я впевнений, допоможе випускнику здобути конкуренту перевагу  на ринку, адже він отримає навички та секрети ефективного менеджменту 21 століття, апробовані на практиці в глобальній компанії - Microsoft», - говорить Сударкін.

По суті, управління в віртуальних командах -  те ж саме, що управління в звичайних командах, але є нюанси. А бізнес, як відомо, саме на «нюансах» і будується.  Як обрати час для віртуально планірки?  Як часто їх організовувати? Як довіряти і не перепровіряти людей, які працюють на відстані?  Скільки має тривати ваш спіч під час он-лайн-планірки?  І які оптимальні комунікатори сьогодні пропонує ринок? Відповіді на всі ці питання і трохи більше знатимуть слухачі оновленого курсу Pre-MBA «Менеджмент та лідерство», який стартує в Бізнес-школі МІМ вже 19 квітня 2019 року.