Слухачі оновленої програми SE MBA прослухали перші лекції

​Шукати відповіді на питання «Що далі?», «Яким повинен бути мій бізнес?», «Що він значить для мене особисто?» відтепер буде нова група слухачів програми SE MBA.

20 лютого 2017

Під час сесії знайомства власники і топ-менеджери успішних компаній поділилися цілями і очікуваннями від навчання, окреслили коло власних хобі та інтересів, і, звичайно, розповіли про те, що займає вагому частину їхнього життя – бізнес, в якому працюють. Нині спільнота МІМу поповнилася представниками банківської сфери, будівництва, енергетики, ресторанного і видавничого бізнесу, до групи SE MBA 17-19 приєдналися також виробники харчових продуктів і ТОПи українських філіалів міжнародних компаній.

«За час навчання в МІМі ви знайдете надійні зв’язки – людей, яким можете довіряти, і у вас обов’язково виникатимуть спільні ідеї й проекти. Ви вже на вершині, тож програма SE MBA – не про те «як», це про «що» і «навіщо»: як змусити себе йти на нову вершину і яку обрати наступною? Шукайте відповіді тут: з викладачами і колегами. Звичайно, ми будемо від вас вимагати певного рівня знань, виконання практичних завдань – і це важливо для того, щоб ви нам довіряли», – звернулася до слухачів програми президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова.

Нині навчання на програмі відбуватиметься окремими тематичними блоками, що робить її більш гнучкою і концентрованою: слухач може вибрати блоки, які цікавлять його найбільше. Стартували з блоку стратегії. Керівник програми Вячеслав Покотило почав знайомство зі слухачами курсом «Стратегічного менеджменту», Віктор Пинзеник прочитав першу лекцію з «Економіки і бізнесу».

Легкого старту вам і реалізації поставлених цілей, новоспечені МІМівці!