Спільний старт і привітання від АМВА – у МІМ розпочали навчання три групи Pre-MBA

20 квітня 2023

Одразу три групи Pre-MBA – «Бізнес», «Лідерство» та «Бізнес-аналіз» розпочали навчання в МІМ. Освітня мандрівка, що триватиме найближчі сім місяців, об’єднає на цей час 90 слухачів з абсолютно різних сфер – від ІТ до агросектора, від фарми до легкої промисловості, від держструктур до громадського сектора.

Особливість переформатованих програм полягає в тому, що приблизно третина навчального матеріалу буде спільною для всіх слухачів, розповів Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ, директор програм «Бізнес» та «Бізнес-аналіз» Олексій Виноградов.

- У спільну частину ми включили найважливіші знання і навички для сучасного менеджера, незалежно від того, де його фокус інтересу – робота з людьми чи функціями. Сумарно це буде близько 60 годин, де всі три групи працюватимуть разом. Також ми будемо зустрічатися офлайн і паралельно до нас долучатимуться онлайн ті, хто не зможе бути присутнім фізично. Завдяки формату HyFlex ми забезпечуємо можливість повноцінного включення у ті процеси, що відбуваються в аудиторії, незалежно від місця, де ви перебуваєте.

До слухачів МІМ звернулась Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ, яка зараз перебуває у відрядженні в Іспанії, де у рамках акредитаційної панелі Асоціації MBA’s (АМВА) залучена до перевірки школи EADA в Барселоні.

- Ми щиро радіємо, що ці програми ми починаємо всі разом. Я впевнена, що цей період навчання дасть можливість не лише вдосконалити свої знання, а ще знайти нових друзів, отримати цікаві ідеї та враження. Це надзвичайно важливо зараз, коли наша країна воює і будує свою Перемогу. Бо це не лише питання перемоги у війні, але також того, як потім перемогти у відновленні своєї країни. Те, що ви йдете навчатися під час війни, дає сили та надію. Таким чином ми разом з вами будуємо майбутнє. Тому я бажаю вам переможного навчання.

Принагідно, з початком навчання нових МІМівців привітав Бодо Б. Шлегельміль голова АМВА, професор та голова Інституту міжнародного маркетингу Віденського університету економіки та бізнесу, який виказав своє захоплення тим, як українці знаходять в собі сили в часи кризи.

- Розпочинати навчання в ситуації, коли росія вторглась у вашу країну, – це  сміливий вчинок. Хочу висловити велике захоплення цим. Віднаходити час на освіту – це завжди правильно, особливо, в періоди кризи. Радий вітати вас нині, перебуваючи тут, у Барселоні. Сподіваюся, коли ситуація нормалізується, я зможу завітати до Києва, і що це буде зовсім скоро. Бажаю вам успіху і старайтеся взяти якнайбільше від вашого навчання.

А про те, що цінного дасть бізнес-освіта людям, які вже мають високі посади, є власниками бізнесів та керівниками команд, розповів Олександр Сударкін, директор програми «Лідерство».       

- Не закінчуючи  програми навчання в бізнес-школі можна бути успішним підприємцем і бізнесменом. Але ймовірність того, що без навчання ви будете успішним професійним управлінцем приблизно така сама, що ви станете успішним професійним спортсменом-переможцем без занять з професійними тренерами. Викладачі бізнес-школи не є людьми, які знають щось таке, що не відомо на загал. Але наша задача – відбирати те найкраще, що становить базу  доказового менеджмента, ті методики, які допоможуть вам системно досягати ваших результатів в роботі.

Нам залишається лише долучитися до привітань і побажати слухачам продуктивного та насиченого навчального процесу! Раді бачити вас у спільноті МІМ!