Стабільно перші: МІМ вп‘яте виборов нагороду 4 Palmes Of Excellence

11 листопада 2020

11 листопада 2020 року було оприлюднено результати міжнародного рейтингу бізнес-шкіл за версією Eduniversal. Ми раді, що нагорода 4 Palmes of Excellence – знову наша, а головне – вже п'ятий рік поспіль! Більш того, за версією Eduniversal, МІМ – єдина бізнес-школа з країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Молдова, Україна), яка має нагороду «Чотири пальмові гілки» і входить в топ-300 кращих бізнес-шкіл світу.

«У 2020-му році змінилося багато чого у світі, в тому числі – бізнес-освіта. Епідемія коронавірусу проявила важливість динамічних змін і змусила швидше приймати рішення. Це призвело до появи нових форматів навчання, нових програм, курсів і нових партнерів.

Ми дуже раді, що МІМ з першого дня відчув віяння свіжих трендів і блискавично адаптувався до нових реалій. Звичайно, нам довелося перебудовувати роботу, але це було дуже органічно – без пауз і перерв. Ми завжди розуміли, що і як нам робити, і що ми з усім справимося. Фраза «Криза – це можливості» – стала нашим кредо. Сьогодні нам дуже приємно стояти в одному ряду з успішними бізнес-школами світу. Впевнена, що разом ми все подолаємо і переможемо!», - зазначила Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ.

У рейтингу Eduniversal беруть участь 1000 кращих бізнес-шкіл світу з 154 країн. Нагорода «Чотири пальмові гілки», яку МІМ заслужено отримує з 2016 року, – показник стабільності і визнання нашої Бізнес-школи не тільки на території України, а й на міжнародній арені. Приємно усвідомлювати, що вже протягом п'яти років ми отримуємо підтвердження того, що розвиваємося в правильному напрямку, а дипломи наших випускників мають вагу в світовому бізнес-співтоваристві.

Наступна мета – «П'ять пальмових гілок», а значить МІМ продовжує вдосконалюватися і підкорювати нові вершини!