Старт «Управління фінансами»: нові тенденції в найконсервативніший галузі

24 травня 2021

Програма pre-MBA «Управління фінансами» стартувала в МІМ останньою у весняному наборі-2021. Наступні півроку слухачі будуть не тільки поглиблювати свої знання у напрямку фінансів та вивчати новітні тенденції в цій сфері, але також опановуватимуть навички ефективного лідерства.

«На програмі йтиметься про сучасні фінанси з точки зору обліку, інвестицій, фінтеху. Але ми не готуємо бухгалтерів, ми готуємо людей, які готові брати на себе відповідальність. І для цього, крім фінансових блоків, у вас буде симуляція Management Game. Ми вважаємо, що наша програма відповідає найважливішим завданням – дати розуміння, що таке сучасні фінанси, але не з боку теорії, а з практичної точки зору управлінця. Зараз фінанси дуже змінилися: якщо колись вони були найбільш консервативним середовищем, то нині на них впливають ті ж криптовалюти, зміни в банківській справі, «зелені» фінанси тощо. Все це настільки змінює ландшафт, що сучасний управлінець змінюється разом з цими тенденціями», – сказала під час відкриття програми Президент МІМ Ірина Тихомирова.

У свою чергу, традиційно знайомлячись поміж собою, тепер вже одногрупники ділилися тим, чого вони очікують від навчання і що надихнуло прийти за знаннями саме до МІМ. 

«Я маю очікування якісного ривку особистісних і професійних компетенцій. Моє попереднє навчання закінчилося в 2007 році і якихось суттєвих навчальних програм, які б розширювали компетенції, у мене після того не було. Тому для мене це, по-перше, новий досвід, по-друге, маю на меті відновити навички навчання й отримати позитивні емоції від самого процесу. У нас в компанії, мабуть, уже троє чи четверо співробітників закінчили навчання в МІМ, були дуже задоволені та рекомендували саме цю бізнес-школу. Це наш топ-менеджмент і у них завжди є чому повчитися, це дуже кваліфіковані і компетентні люди», – зазначив киянин Олександр Мигаль з компанії «Фармасофт».

Руслан Скрипник, співзасновник компанії GBS-band зі Львова, певний час перебував в пошуці навчальної програми, яка б могла задовольнити його за змістом і знайшов її в МІМ. Крім того, зізнається, із задоволенням знову зануриться в студентське життя.

«Очікування від навчання, чесно кажучи, дуже великі. Я прийшов сюди за рекомендацією свого партнера по бізнесу, він отримав тут МВА. А мені по роботі якраз дуже підходить «Управління фінансами». Так сталося, що рекомендація і мої пошуки співпали, і от я зараз тут. Сподіваюся вдосконалити те, що знаю, а ще більше чекаю того, про що я не знаю. Бо таких речей зараз дуже багато, світ стрімко змінюється. І мені здається, що сам на сам з цими змінами ти просто не встигнеш».

Бажаємо нашим слухачам цікавого і продуктивного навчання, досягнення поставлених цілей!