Стартувало навчання слухачів програми DBA

22 червня 2016

17 червня розпочався навчальний модуль слухачів програми DBA. Родина МІМ-Київ поповнилася ще 19-ма студентами, приємно відзначити, що 15 з них є випускниками нашої програми МВА, тож їм – «Welcome back!».

Стартувало навчання з курсу «Управління змінами». Крістофер Корді, професор Лозанської бізнес-школи, СЕО агенції з управлінського консалтингу, розпочав лекцію зі знайомства – кожен студент представив свого сусіда: хто він, чим займається та чого очікує від курсу. Після цього стало зрозуміло наскільки різна аудиторія та її мотивація до навчання. Серед слухачів є управлінці у банківській сфері, медицині, будівництві, аудиторських, консалтингових компаніях і т.д. Одні прагнуть змінити систему обліку в своїй компанії, вивести бізнес на новий ринок, запровадити інноваційні методи в управлінні, інші – навчитися пристосовуватися до швидких змін у складному бізнес-середовищі, систематизувати і підкріпити отримані знання, а дехто цілеспрямовано прийшов працювати над дисертацією. Беззаперечно, що кожен під час навчання почує нову, актуальну інформацію і зможе знайти фундаментальні речі, прийти до нових ідей, і, як результат – захистити дисертацію і стати новим доктором бізнес-адміністрування.
«Якщо PhD – це «know what», то DBA – «know what» і «know how». Якщо ви хочете заплутати людину – дайте їй всю інформацію, тому наша програма побудована так, щоб кожен отримав ту інформацію, яка йому потрібна, без зайвої «води», застарілих кейсів і базових речей», - акцентував увагу слухачів на специфічності та можливостях програми DBA співдиректор програми, завідувач кафедри бізнес-адміністрування Макс Абрамович Гольцберг.
Привітала слухачів з початком навчання і президент бізнес-школи МІМ-Київ Ірина Тихомирова: «Програма DBA – одна з найважливіших, якщо не найважливіша. Подібні програми – «свідоцтво» школи на конкретному етапі розвитку. DBA – доказ того, що в школи є і потенціал, і репутація, і ресурси. Саме на цій програмі акумулюється найголовніше – потенціал для розвитку. Я сподіваюся, що крім того, що ви захистите роботу, отримаєте задоволення від навчання, наша співпраця перейде на новий етап – і ми зможемо бачити вас в якості викладачів у наших аудиторіях. Успіхів вам, сил, реалізуйте ваші очікування від програми!»
Слід зазначити, що це вже сьома група за час існування програми DBA у бізнес-школі. Тож які б цілі кожен зі слухачів перед собою не ставив, сподіваємося, магічне число 7 принесе їм удачу.

МІМ-Київ бажає успішного навчання!

Нагадаємо, нещодавно у МІМ-Київ захищено першу в Україні дисертацію на здобуття ступеню DBA (Doctor of Business Administration).