Стати кращими з підтримкою бізнесу: МІМ та Pro Bono Club Ukraine вдруге запустили спецпроєкт МВА 4 НКО

12 жовтня 2022

Ідеальна синергія бізнесу та некомерційних організацій можлива. Вдруге Бізнес-школа МІМ та Pro Bono Club Ukraine запустили спецпроєкт МВА 4 НКО, на який з поміж майже трьох десятків претендентів було відібрано п’ятьох.

- Ми досить оперативно провели відбір – 1 вересня оголосили і наприкінці місяця вже відібрали учасників. Взяли до уваги досвід минулого року і більш конкретно прописали умови. Це мали бути не глобальні, а малі та середні соціально орієнтовані організації. Після презентації відбулась одна заміна, бо певна організація зрозуміла, що це трохи не той формат, який вони собі уявляли, бо сподівалися чи то на навчання, чи то на консультування. А наша задача лежить в тому, щоби виявити кореневу проблему, яка заважає команді досягати поставлених цілей і вирішити її, –  пояснює директор програми МВА Олександр Сударкін.

Організації, з якими працюватимуть слухачі програми МВА, представляють абсолютно різні напрямки. Тим цікавіше буде шукати для них рішення.  Зокрема, управлінську підтримку своїх запитів отримають:

Благодійний фонд “Інспірейшн Фемелі”, діяльність якого спрямована на підтримку онкопацієнтів.

Школа фінансової грамотності Fin4youth, де навчають дітей та молодь фінансової грамотності за допомогою курсів, настільних ігор та тренінгів.

Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада», профіль якого створення умов та можливості для жінок бути в ресурсі на шляху материнства.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області, яка сприяє розвитку Вінниччини за рахунок інвестицій та інших ресурсів і працює над поліпшенням бізнес-середовища та іміджу області.

Громадська організація “ТАРІЛКА” перший продовольчий банк у Львові. Волонтери формують продуктові набори і безоплатно передають їх потребуючим.

- Запити, з якими звернулися організації, це якраз задачі для операційних управлінців. Часто програма МВА стає передумовою для кар’єрного поштовху, підвищення чи переходу в іншу сферу. І зазвичай такий рух потребує уміння дуже швидко аналізувати те, що відбувається. Треба розуміти поле, на якому їм далі працювати. І якраз цю навичку слухачі відпрацьовують за допомогою нашого проєкту. Вони мають змогу побачити нову для себе організацію і в груповій  роботі розібратися, що там відбувається, чому ця організація працює не на повну силу і знайти оптимальне рішення, – додає Олександр Сударкін. 

Найближчі кілька місяців представники НКО працюватимуть пліч-о-пліч зі слухачами МІМ над вирішенням своїх задач, а завершитися спільна робота має підбиттям підсумків, де учасники проєкту розкажуть про пройдений шлях і про те, чого вдалося досягти.