Стратегічний менеджмент від МІМ для учасників Програми професійного розвитку (PDP) Україна – NATO

20 квітня 2021

В МІМ стартував блок вебінарів для представників українських публічних/державних організацій, які беруть участь в Програмі професійного розвитку (PDP) Україна – NATО.  Учасники навчання – цивільні держслужбовці, які працюють у секторі безпеки та оборони і займаються питаннями євроатлантичної інтеграції.

Під час навчання слухачі ознайомляться з обраними концепціями та інструментами стратегічного аналізу та менеджменту, отримають навички розпізнавання проблем та вміння окреслити альтернативні рішення і зробити стратегічний вибір.

Відкриваючи програму, до слухачів вебінару звернулась Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова:

"Якщо говорити про бізнес, то один з основних напрямків, якому ми навчаємо, це саме стратегія. Адже жоден успішний бізнес не може рухатися без того, щоб не знати, куди йти. А звідки взялася стратегія? Кажуть, що бізнес запозичив її у військових. З одного боку, запит для вашої навчальної програми став для нас викликом, але з іншого боку, ми впевнені – нам точно є, що сказати. Тому що ми використовуємо агрегований досвід міжнародного бізнесу".

Виконувачка обов’язків керівника Програми професійного розвитку Україна – НАТО Анастасія Мішкіна зі свого боку висловила сподівання, що вебінари допоможуть учасникам поглибити існуючі знання і фахові навички.

"З минулого року ми сконцентрувалися на розвитку ваших практичних навичок. Різні формати навчання дають вам змогу краще себе почувати у професійній діяльності, отримувати щось нове. Ви всі – високі професіонали, у кожного з вас свій великий багаж за плечима, але такими тренінгами ми маємо змогу відкривати нові перспективи і нову точку зору. Сподіваємося, що цей проєкт буде для вас практичним і допоможе вдосконалити ваші знання".