Світові спікери, недосяжні у мирний час, проведуть серію лекцій для українців на запрошення МІМ

13 червня 2022

Уже цієї середи, 15 червня, стартує глобальний освітній проєкт ReІnforceUA: MIM Global Knowledge Hub. Доки точиться війна, слід думати, що буде після неї, як відбудовувати Україну і розвивати бізнес-процеси, які мають бути вписані у світовий контекст.

- Ми розуміємо, що саме зараз той час, коли до України прикута увага усього світу. Це дало нам можливість залучити потужних партнерів та світових спікерів першого ешелону, щоб разом створити такий проєкт. До нас готові приєднуватися всі, до кого ми звертаємося з цією пропозицією. Ми вже маємо чотирьох підтверджених спікерів, а розпочнемо проєкт із зустрічі з Гаєм Стендінгом, британським професором з досліджень проблем розвитку в Школі східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету, співзасновником «Всесвітньої мережі базового доходу». Він поділиться своїми думками відносно того, як його ідеї можуть бути корисними для України в час відновлення, - анонсувала першу зустріч в рамках ReІnforceUA Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

За її словами, освітній проєкт – це продовження тих започаткувань, які були закладені під час форуму Facing The Future, ідея якого – спільний погляд у майбутнє України та бізнесу.

- Наш проєкт відчиняє двері до багатьох спікерів, які раніше були майже недосяжними. І ми бачимо в цьому двосторонній процес – з одного боку, ми приносимо світові ідеї та інсайти в Україну, а з іншого боку, відкриваємо Україну світові як рівний рівному. Ми бачимо велику зацікавленість нашим проєктом і ще раз переконуємося у його дочасності. Перемога вимагатиме від нас швидких і правильних дій, які напряму залежать від того, наскільки підготованими ми будемо, наскільки чітко знатимемо, що будемо робити далі, – додає Ірина Тихомирова.

МІМ прагне підтримати українську бізнес-спільноту, тому всі лекції в рамках ReІnforceUA будуть безоплатними для українців. Втім, за бажанням проєкт можна підтримати фінансово – зібрані кошти будуть направлені на гуманітарні потреби.

- Українці вже показали, якими ефективними вони можуть бути у створенні мереж, в горизонтальній взаємодії, у вирішенні багаторівневих і складних питань. Наш проєкт для того, щоб підсилити все це знаннями та ідеями, сприяти обміну контактами. Тож долучайтеся в якості слухачів, реєструйтеся на сайті проєкту ReІnforceUA: MIM Global Knowledge Hub – це справді унікальна можливість почути думки світових інтелектуалів, адаптовані під українські реалії, та поставити їм власні запитання, – запрошує Ірина Тихомирова.

Партнери проєкту: Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, а також три найвпливовіші міжнародні асоціації бізнес-освіти: AACSB, Association of MBAs та EFMD.