"Тепер МІМ для вас - ресурс, який ви можете використовувати завжди"

30 січня 2020

Завершилися корпоративні навчальні програми Бізнес-школи МІМ для компаній METRO Cash&Carry та Terrasoft.

18 співробітників METRO за рік пройшли 20 модулів, на яких навчалися створювати і розвивати бізнес. А 38 співробітників Terrasoft 4 місяці освоювали навички лідерів на програмі "Менеджмент і Лідерство".

Олексій Виноградов подякував випускникам за постійну включеність в навчальний процес: "Я дуже хочу, щоб навчання в МІМ стало для вас поштовхом до змін. Ви впевнено йдете вперед і вгору. Я бажаю вам, щоб ця впевненість міцнішала, а компанії розвивалися. Приємно усвідомлювати, що тут є і наш внесок ".

Наталя Пчолкіна, менеджер з розвитку талантів METRO розповіла про завдання, які ставила компанія: "Ми організували цю програму в Бізнес-школі МІМ, бо віримо, що у кожного співробітника METRO є потенціал і є майбутнє в компанії. А знання і навички, отримані під час навчання, допоможуть сформувати потрібні компетенції та використати їх в роботі", - сказала вона.

Олексій Виноградов запросив випускників приєднуватись до ком'юніті МІМівців і приходити на івенти: "У цьому році ми плануємо зробити ривок в цьому напрямку і додати нові формати: майстер-класи, інтерактиви, дискусійні майданчики".

Бути в ком'юніті випускників МІМ - це:

"Завершення програми, це не крапка у відносинах Бізнес-школи та випускників. Ви вже увійшли у МІМівську сім'ю і залишитеся в ній назавжди. Тепер у вас є спільнота, де вам завжди раді", - резюмував Олексій Виноградов.