Топ-20 досягнень Бізнес-школи МІМ у 2020 році!

24 грудня 2020

2020-й точно стане рубіжним роком в історії людства, який розділить життя на «до» та «після». Тим не менш, навіть в такий складний рік в МІМ був у вирі нових подій та цікавих проєктів. В якості традиційних підсумків згадуємо топ-20 досягнень 20-го року:

 1. Вп’яте отримали нагороду 4 Palmes of Excellence! За версією Eduniversal, МІМ – єдина бізнес-школа з країн Східного партнерства, яка має нагороду «Чотири пальмові гілки» і входить в топ-300 кращих бізнес-шкіл світу!
 2. Вдруге провели подію світового масштабу – Міжнародний освітній форум Facing The Future спільно з Гарвардською бізнес-школою! Хедлайнером заходу став Майкл Портер.
 3. Успішно пройшли черговий етап для отримання найпрестижнішої акредитації AACSB!
 4. У партнерстві з Гаріком Корогодським реалізували онлайн-програму GNR.NEXT, мета якої – підготовка нового покоління лідерів заради соціального розвитку країни. Програма увійшла до номінації «BGA Business School Impact» в межах щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards»!
 5. Запустили МІМ-ТВ – антикризові прямі ефіри з експертами з різних галузей.
 6. Випустили 2 книги в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує»: «Мандрівка тривалістю в життя» та «Безономіка».
 7. Відповіли на виклики коронакризи новим форматом навчання «Hi Flex» (частина слухачів перебуває в аудиторії, а інші приєднуються до групи в режимі онлайн). Для цього обладнали 6 аудиторій.
 8. Перемогли у міжнародній бізнес-симуляції Global Management Game, змагаючись з командами з Китаю, США, Японії. Розширили роботу з бізнес-симуляціями MarkStrat та FLIGBY.
 9. Вперше представили доповідь України на щорічній конференції Microeconomics of Competitiveness Інституту стратегії та конкурентоздатності Гарвардської бізнес-школи.
 10. Втретє стали освітнім провайдером для керівних кадрів НБУ.
 11. Реалізували другий сезон програми навчання підприємців для UFuture Talents-2020.
 12. Розвинули співпрацю з Інститутом Адізеса та розширили коло запрошених іноземних викладачів (Іцхак Адізес, Віргініюс Кундротас, Клаудіо Рівера).
 13. Провели декілька заходів в межах проєкту Energy Discussion Platform – платформи для обміну досвідом та обговорення важливих питань, які стосуються трансформації традиційного енергетичного ринку в Україні.
 14. Запустили новий амбітний проєкт у партнерстві з Ремісничою палатою України та діджитал-платформою WeCreateCrafting Business Makers School!
 15. Презентували дані по Україні в межах щорічного дослідження конкурентоспроможності для рейтингів World Competitiveness Rankings, які складає IMD.
 16. Провели корпоративне навчання для Сінево, DC-Link, Школи муніципального розвитку (м. Полтава).
 17. У партнерстві з Американською торгівельною палатою в Україні реалізували програму з розвитку навичок управління ринковою діяльністю у представників компаній-членів AmCham.
 18. Стали співорганізатором міжнародної конференції Балтійської Асоціації розвитку менеджменту (BMDA).
 19. Провели стратегічну сесію з представниками наглядових рад держпідприємств (за ініціативою Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та за підтримки агентства USAID).
 20. Забезпечили доступ до платформи Statista, яка містить понад 1 000 000 статистичних даних і охоплює 170 різних галузей. Наразі слухачі МІМ можуть користуватися 3 провідними базами даних: Euromonitor, EBSCO та Statista.

А ще хочемо нагадати про наші Instagram: https://www.instagram.com/mim_businessschool/ 

та Telegram-канал: https://t.me/Business_School_MIM!

Підписуйтеся, щоб бути в курсі всій цікавих подій!

До зустрічі в Новому 2021 році! Бажаємо, щоб він був вдалим, щасливим і приносив тільки радісні новини!