Тренінг тренерів: МІМ розпочав навчання фахівців Таджикистану

29 березня 2021

Сьогодні, 29 березня, Бізнес-школа МІМ розпочала навчання для представників Агентства з експорту Таджикистану та ДУП "Таджінвест".

Низка тренінгових модулів допоможе фахівцям не лише підвищити персональні компетенції, але й у майбутньому самим стати тренерами і виконувати роль кураторів для компаній-експортерів та підприємств, які залучають інвестиції в Таджикистан. 

«Таджінвест» – це підприємство, яке вносить вагомий внесок в розвиток бізнесу, сприяє залученню інвестицій в Таджикистан. Генеральний директор підприємства Хуршед Мірзо разом з командою «Таджінвест» прагне поліпшити інвестиційний клімат шляхом розвитку бізнес-середовища.

«Ідея проєкту «Основи корпоративного управління» досить проста: ми готуємо тренерів для майбутніх курсів, які, в свою чергу, передають свої знання приватним підприємцям і їхнім співробітникам. Ми запропонуємо курси в усіх напрямках корпоративного управління, а також навчимо сучасної методології викладання. Оскільки серед учасників вже є досвідчені тренери, ми сподіваємося на живий обмін досвідом. Нам вдалося залучити до реалізації нашого проєкту провідну бізнес-школу на території колишнього СРСР – Міжнародний Інститут Менеджменту (МІМ-Київ). Таким чином, ми не тільки гарантуємо якість курсів, а й можемо видавати міжнародні сертифікати успішним випускникам. Але справа не тільки в участі як такій. Успішні випускники продовжать працювати з нами над поліпшенням ділового та інвестиційного клімату. Зі свого боку, ми розглядаємо цей проєкт як інвестицію і обіцяємо собі високу віддачу у вигляді кваліфікованих тренерів для навчання і підвищення кваліфікації таджицьких підприємців», – зазначив виконавчий директор Таджінвесту Джавохирлал Музаффарі.

«Програми, які МІМ уклав за запитом GIZ і представників зі сторони Таджикистану, ми реалізуємо найкращим чином, щоб ви отримали максимум від того, що ми пропонуємо. Хочу відзначити, що Бізнес-школа МІМ використовує передові й найкращі технології, які зроблять навчання ще більш якісним та ефективним. А ще ми дуже пишаємося і радіємо можливості співпраці з Таджикистаном. Адже ми не тільки можемо поділитися нашим досвідом і знаннями з вами, але й навчитися багато чому від вас. Таким чином, ми разом будемо розширювати нові підходи з розвитку експорту та залучення інвестицій у світі», – зазначила Ірина Тихомирова, Президент МІМ, під час онлайн-відкриття програм.

У викладацькій делегації МІМ – Тетяна Міськова, директор Офісу з просування експорту України. Вона підготувала інформацію по співпраці з Міністерствами та посольствами різних держав в Україні, а також поділилась досвідом, як новітні digital-інструменти, розроблені Міністерством цифрової трансформації, сприяють розвитку експортної діяльності.

Зі свого боку, представники приймаючої сторони висловили радісне ставлення, що до реалізації цього навчального проєкту вдалося залучити такого сильного і досвідченого партнера, як МІМ. Шавкат Бобозода поділився своїми очікуваннями щодо електронних інструментів, застосуванню яких на практиці ще належить навчится, для створення цифрової експортної платформи. Він також окреслив напрямки, за якими Агентство з експорту Таджикистану невдовзі звітуватиме і надаватиме пропозиції керівництву Республіки. Крім того, за його словами, ринок України має цікаві можливості для Таджикистану з огляду на існуючі домовленості щодо вільної торгівлі з Європою та напрацьований у цьому напрямку досвід.

 

Дякуємо за довіру нашим новим партнерам і сподіваємося на плідну співпрацю!