Twitter для Трампа, Volkswagen проти війни та емпатія - must have керівника: Дайджест FT&WSJ

11 травня 2022

Elon Musk Says He Would Reverse Donald Trump’s Twitter Ban

https://www.wsj.com/articles/elon-musk-would-reverse-twitters-donald-trump-ban-11652204279?mod=hp_lead_pos1

Про купівлю Твітера Ілоном Маском не писав лише лінивий. І ось продовження історії. Тех-мільярдер оголосив про те, що він відмінить заборону Дональду Трампу, колишньому президенту США, користуватися Твітером. Причина – Трампа не позбавили голосу, натомість антагонізували половину країни.

 

VW chief’s call for settlement to end war draws outrage from Kyiv

https://www.ft.com/content/f8c2482d-c7af-4d7e-87e7-87562194250b  

Ще одну заяву, яка вже викликала протести, зробив СЕО Фольксвагена Херберт Дієс. Він заявив, що війну треба негайно припиняти та вести переговори, аби не шкодити бізнесу в світі. Заява п. Дієса абсолютно протилежна настроям німецького бізнесу, який підтримує надання важких озброєнь Україні. Позиція ж Фольксвагена викликана браком систем дротів, які виробляють в Україні. Через перебої поставок з України компанія була змушена скоротити виробництво. До того ж вони продали всі свої електричні моделі, які були призначені для продажу на ринках США та Європи. Втім, подібний скандал не перший в його кар’єрі – у 2019 р. він вже вибачався за фразу «Ebit macht frei», яка перекладається як «Прибуток приносить свободу», що є алюзією на фразу «Arbeit macht frei», вибиту на воротах Аушвіцу.

 

Why Is Your Boss Asking About Your Feelings? Inside the Empathy Management Trend

 https://www.wsj.com/articles/why-is-your-boss-asking-about-your-feelings-inside-the-empathy-management-leadership-trend-11652132040?mod=hp_listc_pos1

Емпатія – нова риса, яка вважається обов’язковою для керівників. Розуміння почуттів та думок співробітників нині вважається обов’язковим для підвищення залученності, задоволення та продуктивності співробітників. Такий підхід – це наслідок ковідних часів. Більшість погоджується, що емпатія – це спосіб досягнення високого результату, а не перешкода на шляху до них.