У колі однодумців та партнерів: MIM Alumni Forum

25 липня 2018

Цими вихідними відбувся щорічний Форум спільноти випускників Бізнес-школи МІМ - Alumni Forum 2018.

Захід тривав з 20 по 22 липня на території одного з заміських готельних комплексів у Пуща-водиці та зібрав кілька сотень випускників програм MBA та pre-MBA різних років. У надихаючий та дружній атмосфері МІМівці слухали виступи спікерів, фахівців з різних сфер, бізнесменів, футурологів, політтехнологів, приймали участь у різноманітних квестах та інших ігрових практиках.

«Нам доводиться змінюватися критично швидко. Підхід lifelong learning обов'язковий сьогодні для кожного, хто хоче бути затребуваним ринком завтра. Тому підтримку «середовища розвитку» у МІМівськой спільноті ми вважаємо своїм найважливішим завданням. На Форумі ми не тільки досліджуємо еволюцію управлінських практик, гнучкі інструменти та навички, а й створюємо можливості для їх практичного застосування. Ми спираємося на принцип ігрового навчання, еdutainment, він допомагає підтримувати надихаючу атмосферу і сприяє розвитку зв'язків серед випускників МІМ», - зазначила Дар'я Манжарова, директор зі зв'язків зі спільнотою МІМ, організатор Форуму.

Основна мета Форуму та інших заходів, ініційованих спільнотою випускників, - спілкування, обмін ідеями, досвідом. «Alumni Forum - це не про лекції, навчання, спікерів. Це про кулуари, відкрите спілкування і підтримку. Навіть не про нетворкінг, а про глибокі питання і бажання допомогти, підтримку, про перезавантаження. «Вимкнення» з режиму біжу», - прокоментувала подію випускниця програм PMD «Маркетинг» 2011 року та PMD «Управління змінами» 2016 року Олена Потієнко, відповідальна за маркетинг у VGP.

«Не зважаючи на періодичність Форуму, цей захід лишається актуальним, цікавим та свіжим. – розповів Денис Віннік, випускник MBA 2016 року, керуючий партнер Правового консалтингового центру. – Для мене участь у ньому – це можливість щорічно звіритись з курсом, чи вірним напрямком я рухаюсь. Спілкуючись з великою кількістю надзвичайно цікавих та розумних людей, я маю можливість порівняти їх бачення зі своїм власним, вношу якісь корективи або затверджуюсь у думці, що рухаюсь у правильному напрямку».

Цьогоріч програма Форуму була особливо насиченою на виступи різноманітних експертів. Серед них: CEO TemplateMonster Давид Браун, Голова Наглядової ради «Октава капітал» Олександр Кардаков, політтехнолог Сергій Гайдай, Голова правління «Ощадбанк» Андрій Пишний, комерційний директор сейлз-хаусу «ПЛЮСИ» (1+1 media) Валерій Варениця, психолог, к.ф.-м.н, суфій Зарей Гарунц та інші.

«Формат здивував. – поділився враженнями від MIM Alumni Forum у своєму Facebook Андрій Пишний. – Це не просто зустріч випускників: побачились, поговорили, випили, роз‘іхались. Це справжній форум, де і поговорити, і повечеряти, і разом «прокачати» певну тему. Глибоко та інтерактивно. Вікенд у колі близьких по духу. Аж завидки взяли, бо частина аудиторії була і мого віку».

«На Форумі з’явилось багато нових облич, надихаючих особистостей. – зауважив Олександр Подоляк, випускник MBA 2017 року, директор «Сіті Гранд». – Спілкування із ними особливо важливе для мене. Це моя друга участь на MIM Alumni Forum, наступного року я також планую бути. Адже попереду 30-річчя МІМ, впевнений, буде дуже яскраво та цікаво».

Зв’язки, які формуються у МІМ, проходять випробування часом, довів Олег Коріков, заступник начальника УКБ «Енергоатом», який закінчив програму MBA ще у 1999 році. На MIM Alumni Forum, як і більшість учасників, він приїхав за натхненням, новими думками та ідеями.

«На Форумі панує атмосфера відкритості, такої немає ніде», - наголосив Олег.

Оргкомітет Форуму висловлює подяку друзям: ТМ «Молоко від фермера», ТМ LEZO, «Євросувенир», ТМ «Крайна», «САН Інбев Україна».

Довідково: MIM Alumni Forum – найбільша регулярна community-платформа серед українських бізнес-шкіл. Заснована випускниками спільно з МІМ у 2011 році. Подія некомерційна, участь в оргкомітеті щороку беруть представники поточної генерації МВА. Учасниками події стали більш ніж 700 випускників та 100 спікерів, серед яких візіонери, футурологи, успішні міжнародні підприємці, управлінці, посли, філософи тощо.