У МІМ-Київ говорили про коучинг як мистецтво управління

05 лютого 2016

26 січня в бізнес-школі МІМ-Київ відбувся воркшоп коуча, президента ECF Ukraine, бізнес-тренера, засновниці Коучинг-центру «100%» та власниці TM HR-LAND Наталії Романенко. В ході зустрічі Наталія розповідала про коучинг як мистецтво сприяти інтенсивності та якості роботи, навчанню й розвитку інших людей.

Почавши з пояснення того, що ж таке коучинг, спікер навела такі цікаві факти:

Розповіла Наталія Романенко і про моменти, коли методи, запропоновані запрошеним у компанію тренером, не працюють на практиці, пояснивши це тим, що обрані інструменти занадто складні, або не підходять конкретному колективу. В той час, як коучинг пропонує легкі з точки зору впровадження в роботу компанії інструменти, оскільки формує та розвиває професійні компетенції керівника.
Чим ще для компанії може бути корисним коучинг? Завдяки його впровадженню легко підвищити ініціативність працівників та продуктивність команди загалом, а також покращити відносини в колективі та зробити комунікацію простою і зрозумілою.
Окрім цієї інформації спікер у своїй розповіді торкнулась питань тактики поведінки у конфліктах, техніки ведення діалогу, а також розказала про декілька важливих і дієвих способів само мотивації та мотивації працівників.
На прохання аудиторії Наталія Романенко показала декілька найбільш розповсюджених моделей взаємовідносин у колективах, а також познайомила слухачів із типологією особистостей керівника, детально розказавши про кожен з типів, їхні сильні та слабкі сторони. Закінчився воркшоп серією запитань та відповідей, більшість з яких стосувалась практичного застосування прийомів коучингу у повсякденній роботі керівника.