У МІМ-Київ триває набір на програму DBA

30 червня у МІМ-Київ стартує навчальна програма DBA – унікальний продукт на ринку бізнес-освіти України.

07 червня 2017

«DBA – це та грань між практикою та теорією бізнесу, що дає можливість піднятися на інший рівень проблем, побачити нові напрямки розвитку, щоб концентрувати на них ресурси й зусилля», – відзначає академічний директор програми DBA, професор МІМ-Київ Макс Гольцберг.

Програма DBA дає змогу зрозуміти, з одного боку, які нові фундаментальні ідеї з’являються у світовому бізнес-адмініструванні і як вони впливатимуть на бізнес-середовище, з іншого – як зміниться саме середовище, як трансформуються суспільні, макроекономічні, соціально-культурні умови і яких підходів це вимагатиме від завтрашнього успішного управлінця-стратега.
Однією із складових програми є написання наукової дисертації, що є обов’язковою умовою для отримання ступеню доктора бізнес-адміністрування – найвищого визнаного у світі професійного ступеню еліти бізнесу.
Випускник такої програми – не просто хороший теоретик, він новатор і агент змін в організації, здатний вирішувати реальні проблеми бізнесу. І науковий ступінь – цьому підтвердження.
Запрошуємо до участі у програмі DBA випускників МІМ-Київ, а також успішних управлінців із відповідним досвідом та стратегією власного розвитку як бізнес-мислителя!