У МІМ-Київ відбувся майстер-клас «Найм продуктивних співробітників» з Валерієм Глубоченком

01 червня 2016

Як зазвичай людно, продуктивно та інформативно пройшов останній вечір травня у МІМ-Київ разом із Валерієм Глубоченком, власником і провідним тренером групи компаній «InforManager». Цього разу для роздумів, обговорень і порад було обрано тему «Найм продуктивних співробітників».

Фокусом лекції стали основні 4 сектори оцінки кандидата, серед яких: здатність вносити вклад (в роботу, колектив), особисті якості, мотивація, знання. Спікер дав конкретну методику тестування кожної зі складових оцінки найманого працівника.
За критерієм «Мотивація» запропонував за допомогою дієвої шкали визначати, наскільки кандидат задовольняє перелік необхідних вимог та який чемпіонський набір характеристик з точки зору мотивації повинен мати ідеальний працівник. За критерієм «Особисті якості» виокремив дві найголовніші характеристики ефективного співробітника та навчив нехитрим способам перевірки їхньої наявності. Для тестування критерію «Знання» презентував ще одну власну методику на основі тестів та ігор-симуляцій.

Акцентуючи увагу на «Здатності вносити вклад», Валерій розповів, як лише одне запитання допоможе зрозуміти, чи підходить Вам претендент і тим самим значно скоротить час співбесіди. «Розкажіть про результати на попередньому місці роботи» - саме це питання радить задавати Валерій. До того ж наголосив, наскільки важливо отримати відгуки про кандидата з попереднього місця роботи: «На фінансовому ринку банки оцінюють ймовірність повернення кредиту за кредитною історією позичальника. Тож виходить, що найкращий індикатор поведінки людини в майбутньому – поведінка в минулому».
Крім того, Валерій Глубоченко, допоміг студентам і гостям МІМ-Київ зрозуміти, що для них важливіше – результати чи досягнення підлеглого та деталізувати процес найму працівників – від написання і розміщення оголошення про вакансію до підтвердження даних про кандидата у колишнього роботодавця.
Слушні поради і дійові методики, отримані під час майстер-класу, обов’язково стануть в нагоді при виборі ефективного працівника або ж допоможуть самому стати затребуваним фахівцем.