У МІМ-Київ завершилася україно-американська навчальна програма ДК «Укроборонпром»

Спільний навчальний проект МІМ-Київ, ДК «Укроборонпром» і Thunderbird School of Global Management тривав три місяці.

02 червня 2017

Спільний навчальний проект МІМ-Київ, ДК «Укроборонпром» і Thunderbird School of Global Management тривав три місяці. Протягом цього часу слухачі оволодівали практичними навиками для підвищення ефективності управлінських рішень. Ділилися досвідом з учасниками програми викладачі МІМу та американські колеги.

«Thunderbird School of Global Management підготував не одне покоління ефективних управлінців , які сьогодні очолюють відомі світові компанії оборонної промисловості. Тож ця програма – свого роду інтеграція у світову спільноту і міжнародну кооперацію. Це один із кроків на шляху України стати повноправним членом і партнером інших країн у цій індустрії», - зазначив у вітальному виступі Артур Херувімов, заступник генерального директора «Укроборонпрому» з розвитку.
Співробітники Концерну діляться враженнями про наповнення програми, професіоналізм і компетентність викладачів та отриману користь від навчання.

Юрій Меленко, директор ДП «НДІ гідроприладів»: «Особисто для мене найбільш прикладними видалися перші два модулі. Висока кваліфікація викладачів, легкість й доступність у викладі матеріалу сприяли якісному засвоєнню нових знань з таких курсів, як проектний менеджмент, операційна ефективність та якість, фінансової грамотності та управління персоналом. Це дійсно якісні знання, які я зможу застосовувати в своїй практиці».

Олександр Шубенко, директор IT-департаменту ДК «Укроборонпром», про результати навчання на програмі: «Завдяки цій програмі багато з нас відкрили для себе речі, які раніше були недоступні. Ми змогли зрозуміти, що всі обмеження – тільки у нас в голові.­ Впевнений, що отримавши такий імпульс – якісну підготовку – цілком реально успішно реалізувати наші завдання. Приклади американських компаній у лекціях викладачів Thunderbird School of Global Management ще здаються недосяжними для наших реалій. Однак ми впевнено йдемо до того, щоб мати змогу застосовувати ці знання і приклади у нас».

МІМ-Київ має за честь передавати свої інтелектуальні напрацювання представникам «Укроборонпрому». Приємно бачити, як ви втілюєте їх на практиці, зміцнюючи обороноздатність нашої країни. Дякуємо за довіру й живий інтерес протягом кількох місяців. Вітаємо, відтепер ви – випускники МІМ-Київ і Thunderbird School of Global Management!