У МІМ-Київ зі слухачами програми SE МВА поспілкувався радник Прем'єр-міністра України Валерій Пятницький

03 червня 2016

2 червня до слухачів програми SE МВА завітав радник Прем'єр-міністра України Валерій Пятницький. «Рада Вам представити людину, яку можна назвати батьком Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, яка знає про цей документ більше, ніж будь-хто інший. Сьогодні ви маєте можливість поставити йому найбільш гострі та актуальні запитання», - звернулася до студентів Ірина Тихомирова.

Слухачі програми SE МВА мали можливість обговорити із гостем ключові моменти євроінтеграції та можливості, які вона відкриває для України. Поступове згортання зовнішніх ринків України, автономні преференції з боку Європейського Союзу, експортні мита, електронна торгівля – це далеко не повний перелік тем, які висвітлив Валерій під час лекції.
Лекція спонукала слухачів до активного полілогу. Вони отримали відповіді на всі свої запитання: «Коли все ж відбудеться спрощення візового режиму?», «У купівлі яких українських товарів Європа зацікавлена найбільше?», «Які задачі стоять перед Україною на даному етапі?». Вкотре окреслили коло внутрішніх проблем нашої держави, відсутність умов для нормального функціонування ринку.
Після потоку питань-відповідей та довгих обговорень, студенти дійшли висновку, що Україна для ЄС – важливий партнер. Однак для того, щоби стати не лише учасником ринкових відносин з Європою, а й повноцінною європейською країною, Україна має вирішити ряд внутрішніх проблем.