У МІМ стартувала перша корпоративна програма 2021 року!

27 січня 2021

21 січня в режимі онлайн відбулося відкриття корпоративної програми для 35 управлінців компанії «Медіа Група Україна».

Програма МВА спеціально розроблена для топ-менеджменту медіа-холдингу і розрахована на 2 роки. Під час відкриття програми слухачів привітала Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ:

«Майже 30 років тому Білл Клінтон, який став Президентом США в 92-му році, сказав фразу, яка визначила філософію цілого століття:« Працюй чесно, живи по совісті і буде тобі щастя ». Але сьогодні одного лише тези «працюй чесно» - вже недостатньо. Співробітники повинні розвиватися, керівники - бачити зміни і подальший шлях. Однак, мало бачити - потрібно знати, що робити, як працювати з великими масивами даних в умовах дефіциту часу і постійного стресу, до того ж в мультикультурному суспільстві. Наша корпоративна програма МВА дасть всі необхідні знання і навички».

25 січня, після закінчення локдауна, у слухачів програми пройшли 2 перші лекції:« Управління маркетингом» (Олексій Виноградов), «Макроекономіка» (Віктор Пинзеник). Заняття проходили в режимі «Hi Flex» (більша частина слухачів перебувала в аудиторії, а інші приєдналися до групи в Zoom).

«Мета цієї корпоративної програми – розширити управлінську експертизу керівників вищої ланки, ближче познайомити людей один з одним, згуртувати команду та розширити горизонти. Логічним завершенням програми буде захист проєктів перед правлінням холдингу. Найкращий проєкт отримає фінансування та необхідні ресурси для його реалізації», – відзначила Ольга Дураніна, керівник відділу оцінювання та навчання персоналу холдингу «Медіа Група Україна».

Впевнені, що знання і навички, отримані в МІМ, точно будуть корисні в командному та проектної роботі холдингу «Медіа Група Україна»!