У МІМ стартувало навчання нової групи Senior Executive MBA!

17 лютого 2023

До нашої великої і дружньої родини, яка нараховує вже більше 7,5 тисяч МІМівців, приєдналася нова група Senior Executive MBA! Власники різних бізнесів та топ-менеджери відомих компаній розпочали навчання на програмі, яка формує стратегічне мислення і бачення, поглиблює розуміння тенденцій розвитку світового бізнес-середовища та їх вплив на діяльність компанії.

«Війна краде у нас час, наше сьогодення і наші плани. Тим не менш, війна примушує нас ще більше вірити в Перемогу, наше майбутнє і брати відповідальність за нього. Якщо програма МВА відповідає на питання «як?: знати, вміти, заробляти», то програма Senior Executive MBA відповідає на питання «що робити далі і як будувати своє життя, життя своєї компанії та країни». Тому ваше навчання сьогодні - це про створення нашого майбутнього завтра», - зазначила під час відкриття програми Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

Академічний директор програми Вячеслав Покотило додав до цих слів, що «до будь-якого майбутнього треба бути готовимим, і це частина нашої програми Senior Executive MBA».

Вітаємо нових слухачів у спільноті МІМ! Бажаємо цікавого нетворкінгу та корисних відкриттів!