У МІМ стартував перший модуль Програми для підготовки кадрового резерву НБУ

Уже втретє співробітники Нацбанку довірили Бізнес-школі МІМ важливу місію – підготовку ще 25 українських банкірів до нових викликів і реалій сучасності.

22 жовтня 2020

Уже втретє співробітники Нацбанку довірили Бізнес-школі МІМ важливу місію – підготовку ще 25 українських банкірів до нових викликів і реалій сучасності. Випускники 2017 і 2019 років вже успішно застосовують на практиці знання, отримані під час навчання в МІМ. І ось 12 жовтня стартував перший модуль для нових слухачів з НБУ під назвою «Стратегічний менеджмент».

«Дуже гарний старт навчання! Відмінний викладацький склад та цікава програма, яка насичена корисною теорією та практичними кейсами. Це дає можливість розширити свій кругозір та знання, викликає живий інтерес», - поділилася своїми враженнями одна з учасниць Програми Юлія Бистрицька, співробітниця Департаменту статистики та звітності НБУ.

Зокрема перший модуль органічно поєднує блоки стратегічного маркетингу і функціонального управління в організації.

«Насичена програма, досвідчений викладацький склад і реальні кейси на прикладі міжнародних корпорацій допомагають легко зв'язати стратегію компанії з функціональним управлінням», - характеризує перший модуль Ірина Шаульська, координатор даної Програми з боку Національного банку України.

Програма для підготовки кадрового резерву НБУ включає в себе ще 3 модуля: «Лідерство та управління командою», «Ефективні комунікації», «Особистісний розвиток лідера». Курс навчання розрахований на півроку і, крім теорії та практичних кейсів, містить інтерактивні компоненти. Один з них - бізнес-симуляція «Менеджмент гейм», яка допоможе розвинути і вдосконалити навички управління компанією.

Викладачі Бізнес-школи складали Програму з урахуванням специфіки банківської сфери та діяльності НБУ, а також завдань, які ставилися перед фахівцями Нацбанку.

МІМ з нетерпінням чекає початку наступного модуля, адже далі буде ще цікавіше!