У МІМ випустилась “переможна група pre-MBA”, яка почала навчання у квітні

23 грудня 2022

Вручення сертифікатів поміж тривогами і відключеннями світла – так завершили своє переможне навчання слухачі гібридної програми pre-MBA "Маркетинг/Менеджмент та лідерство", які розпочали свій освітній шлях в МІМ у квітні цього року.

- Ваш випуск для нас дуже особливий. Ви пам’ятаєте, що ті умови, у яких ми починали, були досить складні. Для нас дуже цінним є те, що ви прийшли і довірились нам, не змінили своє рішення, яке багато хто з вас приймав ще до війни. Цінно, що ви прийшли в МІМ, не здалися і залишилися з нами, дійшли до кінця та захистили свої роботи. Ваша програма  була унікальною з точки зору змісту – більше такої програми у МІМ не буде, – сказав під час вручення сертифікатів Віце-президент МІМ Олексій Виноградов.

Він зазначив, що МІМ завжди відкритий для випускників, спільнота яких поповнилась цього року попри всі виклики і складнощі. А також розповів, які можливості і ресурси створила та організувала Бізнес-школа для допомоги спільноті.

- Один з моментів який я бачу, це те, що МІМ продовжує бути МІМом попри географію і обмеження фізичного світу. Можливо, “завдяки” ковіду ми навчилися спілкуватися, наче ми разом, де би хто не був. Це стало  можливим, в тому числі, завдяки тому ментальному простору, який створюєте ви як випускники, як люди, що приходять до нас, спілкуються, обмінюються досвідом. Наші викладачі дуже цінують  кожну хвилину з вами офлайн та онлайн, – наголосив директор програм МВА Олександр Сударкін, який курував групу pre-MBA "Маркетинг/Менеджмент та лідерство".

- Я дуже добре пам’ятаю запуск вашої програми, коли я вам сказала, що ви вже переможці, тому що ви прийняли це рішення і це справді так. Тоді було багато невизначеності, а сьогодні ви вже захистили свої проєкти попри проблеми зі світлом та напруження, бо у кожного з вас є своя робота. Я думаю, це був досить підходящий час, щоб піти на навчання, бо ви пережили цю всю надважку історію разом у кращій бізнес-школі країни, з найкращими людьми, які вас оточують. Я дуже горда, що у нас справді є майбутнє, і воно станеться завдяки вам у тому числі, – привітала випускників керівник відділу маркетингу на PR Аліса Запорожець.

Від імені всієї команди МІМ вітаємо наших сміливих випускників, які свідомо взяли на себе навантаження, але разом з тим отримали знання та навички, які допомогли краще пізнати себе як лідерів, а значить стати кращим керівником для власних команд. Бажаємо подальшого процвітання і зростання!