«У МІМ йдуть по інсайти, які допоможуть зробити неможливе»

У Бізнес-школі МІМ триває щорічний набір на програми МВА.

17 січня 2019

У Бізнес-школі МІМ триває щорічний набір на програми МВА. У понеділок 14 січня відбулись перші у 2019-му році співбесіди з слухачами.  Ця зустріч -  так званий останній рубіж перед початком навчання. На ній майбутній  слухач має можливість ще раз проаналізувати власні цілі, які він ставить, обираючи МВА, та отримати відповіді на запитання. Викладачі та менеджмент  бізнес-школи МІМ,  які входять до складу приймальної комісії, у свою чергу, ближче знайомляться з майбутніми членами великої бізнес-спільноти МІМ-івців, вивчають їх запити. На основі інформації, зібраної під час таких співбесід,  Бізнес-школа МІМ завжди робить корекцію навчального матеріалу, який викладатиметься для слухачів цього потоку.

Нагадаємо, 4 лютого стартує модульна програма МВА. 7 лютого о 17:30 розпочнуть навчання слухачі вечірньої програми МВА. А вже 14 лютого відбудеться відкриття програми Senior Executive MBA.

З огляду на почуте під час співбесід, новий набір бізнес-школи МІМ обіцяє багато цікавих відкриттів.

По-перше, вкотре середній вік бізнесменів та ТОП-менеджерів, які приходять вчитися на МВА, знижується.

 «Це дуже радує, тому що все частіше люди, які починають свій бізнес, або не так давно його ведуть, не чекають  того моменту, коли лише однієї ідеї, на якій вони намагаються побудувати справу, стає недостатньо. Вони усвідомлюють, що ідеї, якою б крутою вона не була, замало, потрібно систематизувати свої знання, щоб так само систематизувати бізнес, яким вони керують, або хочуть керувати», - говорить член приймальної комісії, віце-президент Бізнес-школи МІМ Олексій ВИНОГРАДОВ.

А по-друге, у слухачів зростають запити на функціональне наповнення програми.

«Якщо раніше систематизації як результату навчання, в принципі, було достатньо, то сьогодні люди приходять  і за інсайтами, які допоможуть їм зробити неможливе, і за практикою. Як відповідь на цей запит МІМ давно використовує такі бізнес-симуляції, яких не має жодна бізнес-школа в Україні. З цього року ми вирішили додати до портфелю бізнес-симуляцій на відпрацювання додаткових управлінських компетенцій», -  розповідає Виноградов.

За його словами, в такий спосіб слухачі МІМ отримують суттєву фору перед  конкурентами. Адже вже під час навчання в Бізнес-школі вони можуть різними способами апробувати отримані знання. Що в майбутньому дозволить їм запобігти помилковим рішенням, і більш упевнено використовувати матеріал програми МВА у реальному житті.