У МІМ завершила навчання чергова генерація випускників МВА

20 грудня 2021

Останній місяць року символічно став завершальним і у навчанні для 39 слухачів із трьох груп МВА, які поповнили спільноту МІМ уже в статусі випускників. Це SE MBA, а також дві групи МВА, які стали останніми у такому форматі навчання – вечірня та модульна.

За традицією Голова наглядової ради МІМ Віталій Гайдук вручив особисту відзнаку авторам кращих дипломних робіт. Одну з них отримала Вікторія Васильєва, начальник операційного відділу ТОВ «Глобальна ресторанна група – Україна» (KFC) за роботу «Вдосконалення системи менеджменту якості у ресторанному бізнесі» на прикладі організації, у якій працює авторка. А своєрідне Гран-прі здобув старший менеджер Офісу підтримки реформ при Міністерстві фінансів України Павло Кушнірюк. Його дипломна робота «Фінансування проєктів державно-приватного партнерства в автодорожній галузі (на прикладі будівництва автомобільної дороги Львів-Мукачеве)» вразила Віталія Гайдука і стала абсолютним фаворитом.

- Коли читав роботу Вікторії, я думав, що це, мабуть, та вершина, якої досягли МІМівці – це справді неймовірна робота. Але потім я почав читати іншу дипломну роботу і спочатку подумав, що автор написав її не сам. Я побачив, який обсяг матеріалу був залучений, починаючи від звітів ООН. Однак, виявилося, що автор пройшов цю дорогу самотужки. Це фантастична робота, вона достойна того, щоб мати звання і ступінь МВА, її можна використовувати в практиці та віддавати урядам, - сказав Віталій Гайдук, вручаючи нагороди переможцям.

- Дякую вам за цю відзнаку! Ви праві, що я не сам писав роботу, бо мені допомагала науковий керівник, Ліна Михайлівна Хасан-Бек. Як представник не чистого бізнесу, а публічного сектора, скажу, що навчання в МІМ - це дуже круто, як і те, що МІМ звертає увагу на такий сегмент в сучасному суспільстві, де працюю я. У нас багато достойних людей, які обрали відмінний від бізнесу шлях. Навчання в МІМ якраз дає можливість повірити, що ми не по іншу сторону барикад. Воно дає віру в те, що барикад взагалі не існує, бо всі: і бізнес, і суспільство, і публічний сектор працюють на те, щоб наше життя ставало кращим, - сказав Павло Кушнірюк, отримуючи свою відзнаку.

Вітаючи випускників, Президент МІМ Ірина Тихомирова нагадала, що ці групи були першими, які зіткнулися з так званою «новою нормальністю» - ковід і карантин змусили перейти в режим онлайн і шукати разом нові рішення та долати неочікувані перешкоди.

- Наш досвід адаптації до нових умов не поступається не лише європейському, а як ми побачили, і тому що є у Сполучених Штатах. Вам було складно, але я сподіваюся, що найскладніше позаду: є прогнози Всесвітнього Банку, що економіка буде відновлюватися. І це якраз той самий випадок, коли у кризу люди вчаться для того, щоб бути готовим до нових викликів і можливостей, коли почнеться зростання, - сказала Ірина Тихомирова.

Традиційне підкидання догори шапочок-конфедераток стало символічним підсумковим акордом навчання. Однак, двері Бізнес-школи лишаються завжди відкритими для тих, хто має значок МІМ.

Вітаємо наших випускників і бажаємо втілення в життя тих знань, які ви здобули в стінах Міжнародного Інституту Менеджменту!