Український амбасадор бізнес-стандартів - історія МІМ на шпальтах американського видання Foreign Policy

28 грудня 2021

Допомогти Україні бути більш видимою на економічній карті світу через бізнес-освіту – такі пріоритети у перспективі ставить перед собою МІМ, про що в інтерв’ю для видання Foreign Policy розповіла Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

- Ми поділяємо цінності соціально-відповідального бізнесу і наша місія – просувати ці ідеї в українському діловому середовищі. Стійкий розвиток – це про те, що не можна вести успішно справи, не міркуючи про те, що тебе оточує. Питання, пов’язані з цим, стали частиною наших програм і ми розглядаємо їх під різними кутами. Крім того, ми регулярно є співорганізаторами дискусійних майданчиків, які проводять наші партнери і випускники, де обговорюються питання «зеленого курсу», змін економічних та експортних правил, які це тягне за собою і так далі, - розповіла Ірина Тихомирова.

Вона також висловила оптимістичні сподівання стосовно майбутнього України. З одного боку, наша економіка досі не розвинена настільки, наскільки би хотілося, але це означає, що ми маємо великі можливості.

- Як би там не було, реформи відбуваються, у нас талановиті й освічені люди. Український бізнес думає про майбутнє та інвестує в освіту свого персоналу, - ділиться спостереженнями Ірина Тихомирова.

Довідково: Foreign Policy – журнал з 46-річною історією, паперова версія якого охоплює чверть мільйона читачів і ще 2,5 мільйона щомісяця переглядають видання онлайн. FP тривалий час є майданчиком для дискусій провідних мислителів світу щодо міжнародних відносин та глобальної економіки.