Університет Козьмінського: Солідарність з Україною

11 березня 2022

У жахливому контексті війни, з якою зараз стикається світ, наша спільнота шукає можливості надати підтримку. Університет Козьмінського та Business School Impact System (BSIS) розгорнули кілька заходів з надання допомоги:

Сьогодні кожен акт глобальної солідарності з Україною є свідченням нашої відданості загальнолюдським цінностям, які лежать в основі цивілізованого світу: свободі, демократії та правам людини. Ми повністю солідарні з героїчною боротьбою українців за захист рідної землі та зазначених цінностей.

Як бізнес-школа, ми вже давно заявляли про нашу турботу про соціальне благополуччя, про благо нашої планети, і ми включили цілі стійкості на рівні нашої стратегії. Ми могли оцінити справжню цінність цих заяв останніх днів і побачити їх у дії, коли всі члени нашої академічної спільноти діяли максимально гуманно та безкорисливо підтримували постраждалих від російського вторгнення в Україну.

Університет Козьмінського здійснив низку ініціатив на знак солідарності з Україною: 

1 Діяльність з підтримки біженців
25 лютого 2022 року ми створили Варшавський центр підтримки біженців у будівлі Університету Козьмінського. Центр створено у співпраці з Українським домом у Варшаві Фонду «Наш вибір». У перші дні й години війни ми надали допомогу 340 українським родинам, серед яких 600 дорослих та майже 500 дітей.
Ми прийняли 1336 зареєстрованих волонтерів, запропонували 3000 ліжок, зібрали близько 4 тонн товару.
Викладачі Університету Козьмінського проводять заходи з підтримки біженців безпосередньо на польсько-українському кордоні.

2 Ініціативи для української громади Університету Козьмінського
Університет Козьмінського пропонує підтримку у сфері особистого благополуччя, надану нашим офісом благополуччя та кваліфікованими спеціалістами з Інституту психотерапії MindMed.
25 лютого 2022 року стартувала кампанія зі збору коштів Фонду Козьмінського «Солідарні з Україною». Співорганізатором кампанії є Студентська рада Університету Козьмінського, яка записала відео, що рекламує кампанію зі збору коштів, за участю студентів з України.
Співробітники юридичного офісу Університету Козьмінського надають підтримку в легалізації перебування українських працівників університету та їхніх сімей у Польщі. Працівники юридичного офісу надають підтримку Студентській раді в організації акцій зі збору коштів.
Студентська рада збирає бажаючих здати кров для воїнів України. Рада планує організувати приїзд до Університету Козьмінського автобуса здачі крові.

3 Навчання та обмін знаннями про вторгнення в Україну та його наслідки
Викладацький склад Університету Козьмінського організував онлайн-семінари, наприклад, «Агресія Росії проти України у світлі міжнародного права», від кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Юридичного коледжу Університету Козьмінського.
Наші науковці беруть активну участь у медіа-дебатах (виходячи на провідні національні новини, наприклад, Polsat News, TOK FM, Puls Biznesu, onet.pl), де вони діляться своїми знаннями, коментують поточну ситуацію та прогнозують можливі наслідки вторгнення в Україну.

 

Джерело: https://blog.efmdglobal.org/2022/03/04/kozminski-university-solidarity-with-ukraine/?fbclid=IwAR2naBmJIGOzCjih3ywzp8RwevqIacsMxqgar8l8QAr-2LvzCXGa2qHgWyg