Управління маркетингом на глобальних ринках: Бодо Шлегельмільх для ReInforceUA

29 квітня 2023

У середу, 3 травня, о 18.00 приєднуйтеся до лекції "Управління маркетингом на глобальних ринках" в межах міжнародного освітнього проєкту ReInforceUA від Бізнес-школи МІМ.

Спікер - проф. Бодо Шлегельмільх, який очолює Інститут управління міжнародним маркетингом Віденського Університету (WU Vienna) та є головою ради директорів міжнародних асоціацій бізнес-освіти AMBA та BGA. Він був деканом-засновником WU Executive Academy та ініціював програму Vienna Executive MBA, ввівши її до рейтингу Financial Times Top-50.

Почавши свій управлінський шлях в Deutsche Bank і Procter & Gamble, він продовжив роботу в Единбурзькому університеті та Каліфорнійському університеті Берклі. Потім працював професором в Уельському університеті (кафедра маркетингу Британських залізниць) і Школі глобального менеджменту Thunderbird (керівник кафедри маркетингу). На сьогодні він має досвід викладання у 31 країні на шести континентах.

Дослідження Бодо охоплюють проблематику міжнародних маркетингових стратегій та проєктів КСВ. Він опублікував 15 книг англійською, китайською та німецькою мовами. Бодо працював головним редактором Journal of International Marketing і членом редакційних колегій Journal of Marketing, International Journal of Research in Marketing, AMS-Review та інших провідних журналів.

Спікера можна слухати мовою оригіналу та в синхронному перекладі українською.

Проєкт є безкоштовним, обов’язкова реєстрація: https://reinforceua.com/lectures/47.