В Гарварді МІМ презентував події та програми соціального впливу 2020 року

24 грудня 2020

З 7 по 15 грудня відбулася традиційна щорічна конференція Microeconomics of Competitiveness (МОС) Інституту стратегії та конкурентоздатності Гарвардської бізнес-школи. Але не в традиційному форматі: замість Бостона учасники зустрілися в Zoom.

В цьому непростому році Бізнес-школі МІМ випала честь головування в Європейській хартії МОС – одній з трьох частин світової мережі організації. Тож на конференції Вячеслав Покотило, Віце-президент Бізнес-школи МІМ, Представник МІМ в мережі «Мікроекономіка конкурентоспроможності» Інституту стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської бізнес-школи, підвів підсумки року і розповів про впливові речі, ініційовані нашою бізнес-школою.

Звичайно, основною масштабною подією року став Міжнародний освітній форум Facing The Future, який МІМ провів вже вдруге, але вперше – в онлайн-форматі. Головним спікером заходу був визнаний світом економіст Майкл Портер. Також форум об’єднав політиків, науковців та експертів.

Окрім цього, Вячеслав Покотило розповів про освітню програму для кадрового резерву НБУ, яка проводиться втретє і дозволяє донести ідеї мікроекономіки конкурентоспроможності до публічних менеджерів. Представники публічного сектору (спеціалісти офісів підтримки реформ, міністерств, відомств) також залучаються до стандартних програм МВА в МІМ, що дозволяє їм обмінятися досвідом із бізнес-сектором. І, звичайно, визначним проєктом 2020-го року стала програма соціального впливу GNR.next для людей, які хочуть докласти зусиль до регіонального розвитку нашої країни. Програма увійшла до номінації «BGA Business School Impact» в межах щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards»!