В МІМ пройшов онлайн-семінар про вплив Європейського зеленого курсу на український бізнес

18 грудня 2020

Рік тому громадська спілка «Global 100% RE Україна» спільно з Бізнес-школою МІМ оголосили про створення Energy Discussion Platform – платформи для обміну досвідом та обговорення важливих питань, які стосуються трансформації традиційного енергетичного ринку в Україні.

Сьогодні в межах роботи цієї платформи в Бізнес-школі МІМ пройшов онлайн-семінар «European Green Deal та український бізнес: шанс чи загроза?». ГС «Global 100% RE Україна» та Українська асоціація бізнесу та торгівлі (UBTA) запросили багато впливових та цікавих спікерів, які розглянули перспективи впровадження Європейського зеленого курсу для українського бізнесу.

Модерував захід Олександр Домбровський, Голова правління ГС «Global 100% RE Україна». Зокрема він відзначив важливість існування дискусійного майданчика на базі нашої бізнес-школи: «МІМ – це наш стратегічний партнер, з яким ми проводимо багато дискусій для розвитку нашої держави, модернізації української енергетики. Це одна з найкращих бізнес-шкіл в глобальному просторі, і я дуже радий, що вона знаходиться в Києві».

Під час онлайн-дискусії провідні експерти детально аналізували основні положення Європейського зеленого курсу та визначали ключові виклики для українських виробників, експортерів та громадян. 

«З досвіду нашої Бізнес-школі ми знаємо: щоб вирішити проблему, спочатку потрібно поставити питання. Можливо, під час цього онлайн-семінару не будуть знайдені однозначні відповіді, але якщо поставлені питання стануть спільними для більшості, вони будуть вирішуватися швидше. Я вірю в суспільну думку і суспільний механізм вирішення проблем. Саме тому цей захід є надзвичайно важливим», – відзначила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.