В МІМ розпочалося навчання нової групи pre-MBA Маркетинг

23 листопада 2021

До дружньої та професійної спільноти МІМ приєдналась нова група слухачів програми pre-MBA Маркетинг, яка сприяє підвищенню професійної та особистої ефективності маркетолога, а також ефективності бізнесу в цілому.

Програма систематизує управлінські навички та знання в області маркетингу і дає практичний маркетинговий інструментарій для ефективного ведення бізнесу.

«Програма pre-MBA Маркетинг максимально спрямована на практику, як і всі програми в МІМ. За півроку у вас сформується загальне розуміння, що таке управління маркетингом в широкому сенсі. Адже маркетинг – це не реклама або дослідження цін. Маркетинг повністю відповідає за вхідний грошовий потік. Якщо компанія щось продає, управління вхідним грошовим потоком – це відповідальність маркетинга», – зазначив під час відкриття Олексій Виноградов, Віцепрезидент МІМ, директор програми pre-MBA Маркетинг.

Нові МІМівці поділилися своїми очікуваннями від навчання в Бізнес-школі на програмі pre-MBA Маркетинг:

Костянтин Міняйло, логістичний холдинг Формаг:

«Хочу навчитися продавати не інтуїтивно, а використовуючи конкретні знання та відповідний інструментарій».

Ніна Островська, радіохолдинг ТАВР Медіа:

«Я довго мріяла навчатися в МІМ, щоб брати участь у ефективному розвитку бізнесу в нашій країні та спілкуватися з маркетинговим директором однією мовою. Також є мрія відкрити свій бізнес у майбутньому».

Дмитро Галашов, ТОВ Стронг Дистрибьюшн:

 «Два роки тому я закінчив програму pre-MBA Бізнес. І залишився дуже задоволений якістю навчання. Але маркетинг – це серце бізнесу, тому я вирішив приділити увагу саме цьому напрямку. Цікаво розвиватися та вивести сімейний бізнес на новий рівень».

Вітаємо нових слухачів у спільноті МІМ!

Бажаємо вам натхнення й завзятості для нових звершень!

Нагадуємо, що цієї п'ятниці, 26 листопада, в МІМ стартують ще 2 програми pre-MBA: Управління фінансами та Управління бізнес-процесами.