В МІМ стартувало навчання нової групи pre-MBA Бізнес

03 листопада 2020

30 жовтня в МІМ відбулася перша зустріч учасників чергової групи, яка буде навчатися за програмою pre-МВА Бізнес.

Слухачів привітала Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ. Вона розповіла про історію створення закладу та зробила акцент на тому, що МІМ втілює найкращі міжнародні освітні технології, які відповідають сьогоденним потребам бізнесу.

«Я можу гарантувати, що під час навчання у вас з’явиться свіжий погляд на звичні речі, виникнуть нові ідеї та асоціації. Ви отримаєте сучасні знання про менеджмент, маркетинг і фінанси для ефективного управління бізнесом», — відзначила Ірина Тихомирова.

Під час першої зустрічі слухачі познайомилися один з одним та розповіли про свій досвід і сподівання від програми pre-МВА Бізнес. Зокрема, Дмитро Андрєєв, засновник креативного агентства MOON studio, серед клієнтів якого Pocketbook, Fozzy Group, Walker відзначив: "Я хочу побудувати найбільше рекламне агентство в Україні. Враховуючи те, що в мене не має досвіду роботи у великих компаніях, є бажання познайомитися з їхнім устроєм та органами управління. Сподіваюся, навчання в МІМ допоможе мені структурувати бізнес-процеси й управління ними".

Також група, частина якої була під‘єднана до аудиторії по Zoom, прослухала першу лекцію «Управління маркетингом», яку провів Олексій Виноградов, віце-президент Бізнес-школи МІМ.

За 9 місяців всі учасники групи повинні будуть захистити свій проєкт - бізнес-план. Сподіваємося, кожен слухач зможе взяти максимум корисних знань, вмінь та навичок для втілення своїх успішних бізнес-проєктів!

Зауважуємо, що заняття в МІМ організовані з дотриманням всіх засобів безпеки: на вході відбувається температурний скринінг, протягом усього часу перебування в приміщенні діє масковий режим, між слухачами зберігається безпечна дистанція.