В МІМ стартувало навчання нової групи pre-MBA Маркетинг

24 листопада 2020

20 листопада до дружньої та професійної спільноти МІМ приєдналась нова група слухачів програми pre-MBA Маркетинг!

Під час вітального слова Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ, зазначила, що в межах цієї програми учасники прослухають курси, які точно відповідають диханню ринку: «За наступні 6 місяців ви по-іншому подивитесь на знайомі речі, побачите нові можливості, відчуєте нові ідеї».

Для того, щоб знайомство відбулося жваво й цікаво, учасники розбились по парах, коротко розповіли своїм партнерам про себе, а потім презентували один одного перед аудиторією. Також слухачі поділилися своїми очікуваннями від програми pre-MBA Маркетинг.

«Сьогодні почало здійснюватися одне з бажань, яке я загадала три роки тому, – навчання в МІМі. Тоді я мала на меті свій розвиток на роботі, яка в мене була і є зараз – на «Radio ROKS». Пройшло три роки, і тепер моя мета – започаткувати свій бізнес. Тому я хочу набути певних компетенцій в маркетингу», – розповіла Юлія Савченко, менеджер з продажу «Radio ROKS».

Також у групи відбулася перша лекція з дисципліни «Маркетинг-менеджмент», яку провів к.е.н., доцент кафедри бізнес-адміністрування, віце-президент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов.

Вітаємо нових слухачів у спільноті МІМ!

Бажаємо вам натхнення й завзятості для нових звершень!

Зауважуємо, що заняття в МІМ організовані з дотриманням всіх засобів безпеки: на вході відбувається температурний скринінг, протягом усього часу перебування в приміщенні діє масковий режим, між слухачами зберігається безпечна дистанція.