В МІМ стартувало навчання нової групи SE МВА!

12 лютого 2021

11 лютого до спільноти МІМ приєдналася нова група Senior Executive МВА – програми для власників бізнесу та вищого керівного складу.

Традиційно групу привітала президент Бізнес-школи Ірина Тихомирова: 

«Ця програма надасть вам знання та навички, яких потребує сучасний керівник. По-перше, це розвиток критичного мислення, щоб відрізнити правдиву і неправдиву інформацію, провести аналіз, оцінити ризики, зрозуміти нові тренди. По-друге, це вміння швидко приймати правильні рішення. І по-третє, це розуміння правил роботи в глобальному середовищі. Адже для того, щоб масштабувати бізнес за межі України, важливо розуміти і приймати інші культури».

Під час відкриття програми слухачі SE МВА познайомилися один з одним та поділилися очікуваннями від навчання в МІМ: 

«В першу чергу хочу трошки вийти з контексту свого бізнесу. Я вкладаю в нього багато енергії, тому занадто занурений у своє середовище. Тож мені цікаво подивитися на бізнес з іншого боку. Звичайно, серед основних очікувань – систематизація своїх знань і розширення кола однодумців, з якими буде комфортно спілкуватись», – Олексій Сологуб, голова наглядової ради, співвласник ТОВ «Техномедекс Груп».

Вітаємо нових МІМівців і бажаємо, щоб наступні 2 роки навчання у нашій Бізнес-школі принесли вам багато користі та натхнення!