В МІМ відбувся 2-денний інтенсив для провідних фінансистів ПриватБанку

21 липня 2021

Філософія ПриватБанку полягає в тому, що персонал – один з найцінніших ресурсів компанії, той актив, який генерує дохід. І якщо правильно інвестувати в цей актив, він буде приносити ще більше доходу. В середині липня професор кафедри бізнес-адміністрування МІМ Ліна Хасан-Бек прочитала курс «Фінансовий аналіз для кредитних аналітиків» в межах корпоративної програми для ПриватБанку. Таким чином, 2-денний інтенсив з фінаналізу став ще однією освітньою інвестицією в кілька кращих банкірів ПБ.

«Курс «Фінансовий аналіз» було обрано, тому що нарощування кредитування – одна з головних задач ПриватБанку. Згідно з нашою стратегією, ми повинні щороку збільшувати кредитний портфель і робити це якісно. Поглиблення знань з фінансового аналізу – важливе завдання для провідних банкірів країни. Адже рішення про фінансування необхідно приймати усвідомлено, розуміючи ризики, пов'язані з галуззю, яку ми фінансуємо, і фінансовим станом компанії. Також це допомагає підвищити customer experience. Ще хочу відзначити, що нам дуже пощастило з викладачем. Я знаю це точно, адже прослухала курс Ліни Михайлівни «Фінансовий менеджмент» під час свого навчання в МІМ. У житті нам зустрічається багато вчителів, але одні проходять повз, а інші, такі як Ліна Михайлівна, запам'ятовуються на все життя: за високий професіоналізм, експертизу, той прикладний характер знань і навичок, який вона дає», – зазначила Лариса Чернишова, член правління ПриватБанку з ризиків, випускниця МІМ (МВА-2003).

Сподіваємося, що кращі кредитні аналітики ПБ взяли максимум користі від програми, а також використали цю можливість для згуртування своєї команди!