Від бізнес-плану до корисного проєкту компанії "Нова пошта"

15 грудня 2021

15 грудня в МІМ у якості захисту випускних проєктів відбулася презентація бізнес-планів групи pre-MBA Бізнес. Один із випускників, Євген Вовк, представив "Бізнес-план реалізації Пілотного проєкту станцій пакування на вантажних відділеннях Нової Пошти".

"Результати Пілотного проєкту станцій пакування на вантажних відділеннях показали нам, що компанія може знизити бій продукції під час доставки посилок клієнтам. При цьому ми продовжуємо якісно виконувати стандарти швидкості доставки", - говорить Євген Вовк, Директор департаменту пакування Нової Пошти.

Під час захисту проєкту співробітники компанії прямо в аудиторії продемонстрували, як відбувається процес пакування посилок, для чого використовуються певні пакувальні матеріали, яка їх кількість потрібна для відповідності стандартам збереження вмісту посилки і т.д.

"Кожен крок, який був зроблений у межах проєкту - це виклик, подолати який вдалося завдяки синхронній взаємодії з командою Нової Пошти. Були задіяні фінансисти, технологи, пакувальники, керівники різних підрозділів. Можу з упевненістю сказати, що коли все починалося, я навіть не уявляв, що буде так цікаво. На 2022 рік перед компанією стоять амбітні цілі, ми постійно працюємо над покращенням сервісу, якості та швидкості доставки посилок. А навчання у Бізнес-школі МІМ надало мені інструменти для досягнення цієї мети".