Від ідеї до бізнес-плану всього за 9 місяців: чому варто йти на pre-MBA Бізнес в МІМ

Цієї весни Бізнес-школа надихає на навчання: з березня по травень триває набір на pre-MBA – середньострокові програми для розвитку функціональних компетенцій управлінців. Зокрема 26 березня відкривається перша програма pre-MBA Бізнес, яка стартує з 2 новими курсами: «Сучасні тенденції управління проєктами» та «Інвестиційне планування і складання бізнес-плану».

12 березня 2021

Цієї весни Бізнес-школа надихає на навчання: з березня по травень триває набір на pre-MBA – середньострокові програми для розвитку функціональних компетенцій управлінців. Зокрема 26 березня відкривається перша програма pre-MBA Бізнес, яка стартує з 2 новими курсами: «Сучасні тенденції управління проєктами» та «Інвестиційне планування і складання бізнес-плану».

Рre-МВА Бізнес – програма, що розвиває функціональні компетенції з основних напрямків – менеджменту, маркетингу та фінансів. На відміну від МВА, яка більше підходить топ-менеджерам великих компаній, програма pre-MBA Бізнес націлена на те, щоб дати усі необхідні прикладні знання власникам та управлінцям малого і середнього бізнесу. Звідси і суттєво коротший термін навчання – дев’ять місяців, на відміну від 23 місяців на МВА. Курси, включені до програми, навчають дивитися на бізнес як на цілісну систему, розуміти формування дохідної частини, планувати обсяги продажів,  прогнозувати прибутки тощо. Наприкінці програми кожен слухач має цілком практичний результат – написаний власноруч робочий бізнес-план. Але є також і неформальні бонуси, як то спілкування з одногрупниками, яке також наповнює досвідом і надихає на нові ідеї.

«Наприкінці програми слухачі захищають свої роботи. Зазвичай у групі вчиться 30-40 осіб, більшість з них приходять послухати захисти колег. І після кількох днів у такому режимі вони мають уявлення про широкий діапазон кейсів – від крафтового виробництва до обрахунку доцільності купівлі власного флоту для зернотрейдера. Слухачі отримують системне розуміння, що таке бізнес-план і як його скласти, після чого вже не дуже принципово, в якій галузі вони будуть працювати», – зазначає Олексій Виноградов, Віце-президент бізнес-школи МІМ, директор програми pre-MBA Бізнес.

Понад 10 років МІМ успішно готує спеціалістів-управлінців за середньостроковими програмами pre-MBA, у тому числі за напрямком Бізнес. Для того, щоб наші слухачі завжди мали найактуальніші знання, відпрацьовану багатолітнім досвідом освітню програму підсилюють новими навчальними модулями. Цього разу для слухачів pre-MBA Бізнес читатиме курс з agile/scrum-технологій та вчитиме складати інвестиційні плани фахівець-практик Андрій Сосновський. Він – team-координатор програми International Advisory ЄБРР, яка націлена на підтримку малого та середнього бізнесу.

«Я маю досвід впровадження Scrum та Agile в своїй компанії, а також в банківському секторі. І хочу зауважити, що дані підходи до управління проєктами –  це не тільки про  збільшення ефективності і зменшення часових витрат. Адже небхідно розбиратися в іхній доцільності та ефективності у кожному окремому випадку, чим ми і будемо займатися», – пояснив Андрій Сосновський.

За словами Олексія Виноградова, після навчання на pre-MBA Бізнес з МІМ виходять упевнені в своїх рішеннях управлінці, фахівці, здатні бачити ширші можливості, у тому числі, за межами своєї галузі. Оновлена програма цінна ще й додатковими навичками в обчисленні інвестиційної привабливості компанії. А отже, випускники отримають знання, як ефективніше залучати сторонні ресурси для розвитку власної справи.

Після успішного завершення курсу і захисту проєкту (бізнес-плану) випускники отримують сертифікати міжнародного зразка з акредитацією CEEMAN (Асоціації бізнес-шкіл Центральної та Східної Європи) та виняткове право стати частиною кількатисячної МІМ-спільноти.

Дивіться випуск MIM-TV, присвячений особливостям програми pre-MBA Бізнес – https://www.facebook.com/mimkyiv/videos/4040989642580918.

Всю додаткову інформацію щодо програм pre-MBA ви можете отримати за телефоном 067 339 80 55.