Відбувся дев'ятий MIM COMMUNITY FORUM: Бути живим у цифровому світі

13-14 липня відбувся дев’ятий Форум спільноти випускників та слухачів бізнес-школи МІМ-Київ – MIM COMMUNITY FORUM 2019. Подія об`єднала більше 170 учасників. Серед них – випускники та слухачі 20 різних років випуску, спікери, тренери, коучі. Тема MIM COMMUNITY FORUM 2019: Бути живим у цифровому світі.

15 липня 2019

В епоху розвитку технологій роботи витісняють людей з багатьох сфер, нам доводиться швидко вчитися новому. Та розвивати у собі найбільш людське – «працювати серцем», як сказав нещодавно в МІМі Іцхак АДІЗЕС. Надихати інших, будувати відносини, мріяти, любити, плекати таланти…

Тож Форум був задуманий як сміливий інтенсив – «2 дня, щоб прокачати в собі людину».  Учасники разом шукали відповіді на питання: як залишитися затребуваним в епоху штучного інтелекту? Як змінюється світ сьогодні та до чого нам готуватися? За якими принципами будується компанія майбутнього?

Обговорювалися питання якостей і професій майбутнього, новітніх навичок, яким повинна вчити сучасна школа та які варто розвивати у собі. Учасники також дискутували у групах найбільш актуальні для них живі запитання на зразок «їхати з країни чи ні?; що робити, коли витрати ростуть, а купівельна спроможність падає?; як СEO мотивувати самого себе? та інші.

Окрема панель була присвячена інноваціям та викликам цифрової трансформації бізнесу – ролі людей та технологій.

Серед спікерів цьогорічного заходу – С. Бабак з Інституту майбутнього, І. Кенігштейн  з Creative States, А.Губинський з CraftInnovations, В. Бабій з Укрлендфармінг, І. Вовк з Dell Technologies, О. Білоголовська з  Pandora, тренери О.Гулая, П.Коробчанський, Ф.Пліс, Д.Переяславська, режисер І.Білиць, викладачі МІМ-Київ О.Сударкін, О.Кир’янова, футуролог В.Пекар. Під час події учасники також відвідували консультації досвідчених коучів В.Казакова, К.Кришталевої, Ю.Литвиненко. 

 Дар'я Манжарова, директор зі зв’язків зі спільнотою МІМ-Київ, організатор MIM COMMUNITY FORUM:  «Чим більш цифровим стає світ – тим гучніше лунає питання «що буду робити я, коли все інше будуть робити роботи?» Ми збираємося не просто щоб звірити годинники, обговорити тренди та як розвивати бізнес в нових умовах. Ми чимдалі більше досліджуємо та відкриваємо у собі цю «нову людяність» - креативність, емпатію, оригінальність.  І, звичайно, розвиваємо бізнес-зв’язки у спільноті МІМ – адже нова ера – це ще і ера спільнот».

Настрій форуму традиційно підтримувався у форматі «edutainment». Учасники були поєднані за командами, і вся їхня діяльність оцінювалас в балах, що надавало подіям драйву. Так, команди пройшли квест-інтеграцію, де треба було проявляти креативність і емпатію - найбільші аргументи людства у конкуренції з роботами. Зокрема, учасники ділилися своїми управлінськими факапами, обговорювали бізнес-кредо, створювали та власноруч малювали свій символ, аналізували свій образ топ-менеджера, управляли парусною яхтою, співали та танцювали разом з професійними танцюристами.  

Організатори дякують за підтримку друзям:

Київській яхтовій школі,  Молоко від фермера, Прищепкін Event Team, Євросувенир, Крайна, Національна асоціація фасилітаторів України, GOLDANCE, Мольфар, Як на крилах, Брускета, Mystery Play.  

MIM COMMUNITY FORUM – найбільша community-платформа серед українських шкіл бізнесу. Заснована випускниками спільно з бізнес-школою у 2011 році. Її учасниками вже стали більше 1000 МІМівців та більше 100 спікерів.